Connect with us

Legal practice and talk

Запрошуємо на черговий захід Комітету ААУ з податкового права ААУ 29 травня 2019 року дискусійний клуб  «Practice and talk» – в форматі практикуму.

 

Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Л. Г. Церетелі

 

Дата: 29.05.2019

Місце: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (Київ, вул. Братська, 17-19)

Час: 10:00 – 14:00

 

Відповідно до плану заходів Комітету з податкового права ААУ на 29 травня 2019 року заплановано проведення дискусійного клубу ААУ та ID Legal Group «Practice and talk» – в форматі практикуму. Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Л. Г. Церетелі.

 

Стратегія захисту бізнесу, що будує Асоціація адвокатів України, це створення спільної платформи, яка об’єднає не лише адвокатів у галузі податкового права, а й аудиторів, бухгалтерів, економістів які залучені, чи практикують та консультують в напрямку ефективного супроводження та захисту бізнесу.

 

Таке об’єднання фахівців сприятиме ефективному захисту бізнесу завдяки дотриманню норм податкового законодавства та бухгалтерського стандарту, мінімізації ризиків підприємства, консультуванню з цих питань, виправленню існуючих помилок шляхом проведення кваліфікованих аудиторських перевірок. А в разі виникнення питань з боку контролюючих органів – супроводження підприємства сертифікованими аудиторами, податковими радниками, фаховими юристами і, в крайньому випадку, безпосередньо адвокатами.

 

Ми впевнені, що повноцінне, комплексне супроводження бізнесу від самого створення можливо лише за умови спільної роботи фахівців з аудиту, бухгалтерського обліку, податкових та юридичних радників.

 

 

Контактна особа – Андрій Соколов – (067) 765 87 87

 

Чекаємо на заході!

29 Травня @ 10:00
10:00 — 11:00 (1h)


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram