Connect with us

Події

Legal practice and talk

Запрошуємо на черговий захід Комітету ААУ з податкового права ААУ 29 травня 2019 року дискусійний клуб  «Practice and talk» – в форматі практикуму.

Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Л. Г. Церетелі

Дата: 29.05.2019

Місце: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (Київ, вул. Братська, 17-19)

Час: 10:00 – 14:00

Відповідно до плану заходів Комітету з податкового права ААУ на 29 травня 2019 року заплановано проведення дискусійного клубу ААУ та ID Legal Group «Practice and talk» – в форматі практикуму. Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Л. Г. Церетелі.

Стратегія захисту бізнесу, що будує Асоціація адвокатів України, це створення спільної платформи, яка об’єднає не лише адвокатів у галузі податкового права, а й аудиторів, бухгалтерів, економістів які залучені, чи практикують та консультують в напрямку ефективного супроводження та захисту бізнесу.

Таке об’єднання фахівців сприятиме ефективному захисту бізнесу завдяки дотриманню норм податкового законодавства та бухгалтерського стандарту, мінімізації ризиків підприємства, консультуванню з цих питань, виправленню існуючих помилок шляхом проведення кваліфікованих аудиторських перевірок. А в разі виникнення питань з боку контролюючих органів – супроводження підприємства сертифікованими аудиторами, податковими радниками, фаховими юристами і, в крайньому випадку, безпосередньо адвокатами.

Ми впевнені, що повноцінне, комплексне супроводження бізнесу від самого створення можливо лише за умови спільної роботи фахівців з аудиту, бухгалтерського обліку, податкових та юридичних радників.

Контактна особа – Андрій Соколов – (067) 765 87 87

Чекаємо на заході!

Події

Tax Fest

Цьогоріч ми розпочинаємо незвичайну традицію. Як щодо провести останні дні літа в оповитому європейським шармом Івано-Франківську?

Асоціація правників України запрошує всіх тих, хто небайдужий до податкового права на Tax Fest, що відбудеться 30 серпня 2019 року в Готелі «Надія» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40).

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь до організаторів за тел.: +380(44)492-88-48, або e-mail: [email protected]. Контактна особа – Катерина Пищик.

Читати далі

Події

IV Західний форум з корпоративного права

Відділення Асоціації правників України в Львівській області запрошує вас взяти участь у IV Західному форумі з корпоративного права, який відбудеться 27 вересня 2019 року.

Говоритимемо про нинішній стан справ галузі та перспективи на майбутнє, аналізуватимемо прийняті закони та ознайомимось з досвідом їх застосування. Традиційно учасники матимуть можливість поспілкуватись із суддями, законодавцями та представниками регулятора.

Серед учасників та доповідачів форуму провідні юристи, науковці, представники органів законодавчої, виконавчої та судової влади, банкіри, страховики, представники бізнесу.

Місце проведення: м. Львів.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація вважається остаточно підтвердженою з моменту оплати участі у заході.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: [email protected]. Контактна особа – Ольга Лотоцька.

Читати далі

Події

Форум ААУ “Адвокатура. Формула успіху”

Чи є секрет, як досягти успіху на правничому полі?

Асоціація адвокатів України розкриває всі таємниці на вже традиційному осінньому форумі «Адвокатура. Формула успіху».

Форум об’єднує тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції, та початківців, що прагнуть дізнатися всі тонкощі, щоб уникнути помилок на старті.

ДАТА: 27 вересня 2019 року

ЧАС: 09:00 – 17:00

МІСЦЕ: IQ Business Center, вулиця Болсуновська, 13-15

На Вас чекають 3 сесії, під час яких розглянемо та обговоримо, зокрема:

 • Тенденції юридичних практик
 • Перспективи бутікових компаній
 • Конкуренцію та переманювання кадрів
 • Колаборації та cross selling для клієнта
 • Значення репутації адвоката і компанії
 • Ціноутворення, обґрунтування вартості послуг
 • Стратегію роботи в регіонах і з клієнтами-іноземцями
 • WOM-маркетинг для корпоративних клієнтів
 • Native Advertising та просування послуг
 • Тайм-менеджмент для юридичної компанії
 • Оновлення стандартів діловодства
 • KPI юриста та його оцінка
 • Конфлікт інтересів і етичні стандарти

Також на заході Вас очікує серія майстер-класів по управлінню, менеджменту, медіації, застосуванню нових технологій та інших практикумів, що стануть у нагоді юристу-практику.

Чекаємо на заході як адвокатів і корпоративних юристів, так й представників інших професій, що прагнуть підвищити свій професійний рівень надання правових послуг.

Поспішайте з реєстрацією, адже кількість місць обмежена.

Партнери заходу: АО «Шевердін і партнери», VB Partners, ЮКК «Де-Юре», GRACERS, Pavlenko Legal Group. 

Програма та реєстрація за посиланням: https://u.to/LCW5FQ

З приводу партнерства та участі звертайтесь, будь ласка, за наступними контактами:

+38 067 239 86 90;

e-mail: [email protected]

Читати далі

В тренді