Connect with us

Триває конкурс відео #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо

МРІ в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID),  у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» запустив конкурс відео #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо, метою якого є привернення уваги до важливості участі у виборах та заохоченя громадян прийти на вибори та проголосувати.

 

Умови конкурсу: 

 

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

1. Заповнити аплікаційну форму; 

 

2. Записати коротке мотиваційне відео (на телефон або камеру) для молоді тривалістю до 2 хвилин із закликом та роз’ясненням власної позиції щодо важливості участі у голосуванні. Відео потрібно направити до організаційного комітету до 28 серпня.

 

Автори найкращих відеороликів будуть запрошені на персональні консультації з тренерами МРІ для обговорення відео, змістовної та технічної частини, аналізу можливих помилок.

 

10 найкращих робіт будуть розміщені на платформі МРІ для онлайн навчання www.iri.org.uaFacebook сторінці МРІ www.facebook.com/IRIUkraine та будуть транслюватися регіональними теле-радіо компаніями перед місцевими виборами 2020 року.

 

Більше про критерії оцінки конкурсних відео, відбір відео-переможців та відзнаку за найкраще відео, читайте на платформі МРІ для онлайн навчання.

20 Серпня @ 15:50
15:50 — 16:50 (1h)

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram