Connect with us

Кримінальна хроніка

88 000 000 за неіснуючу кукурудзу та інші резонансні кримінальні справи понеділка, 11 березня 2019 р.

Сьогодні, 11 березня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Дарницький районний суд м. Києва. Обвинувачується в.о. директора ДП «Київський бронетанковий завод», який незаконно заволодів грошовими коштами цього підприємства загалом у розмірі 12 000 000 грн шляхом їх перерахування на фіктивне підприємство з подальшим переведенням на рахунки фізичних осіб та зняття їх готівкою.
 • Подільський районний суд м. Києва. Обвинувачуються колишній начальник складу військової частини НГУ МВС України та інші військовослужбовці, які привласнили в особливих умовах військове майно цієї військової частини з метою його подальшого збуту на загальну суму 1 900 000 грн. Також обвинувачується колишній начальник речового сховища вказаної частини, який не повідомив про вчинене правопорушення та приховав особливо тяжкий злочин.
 • Солом’янський районний суд м. Києва. Обвинувачується начальник фінансово-економічного управління Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони у недбалому ставленні до військової служби під час укладення Міністерством з ТОВ «НВП» Темп-3000» договорів постачання спеціальних засобів індивідуального захисту для потреб ЗСУ, що спричинило шкоду державі в розмірі 34 000 000 грн.
 • Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області. Обвинувачується колишній прокурор Білогірського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області у вимаганні та одержанні від обвинуваченого у кримінальному провадженні неправомірної вигоди в розмірі 8 000 грн за сприяння у звільненні останнього від відбування покарання.
 • Ковпаківський районний суд м. Суми. Обвинувачується головний державний інспектор митного посту «Суми-центральний», який в інтересах ТОВ «Захід Ексімп» та ПП «АБВ Група» провів розмитнення вантажних автомобілів під виглядом сідельних тягачів, чим спричинив державі матеріальні збитки на суму понад 2 300 000 грн.
 • Бабушкінський районний суд м. Дніпро. Обвинувачуються службові особи структурного підрозділу Дніпропетровської міської ради у зловживанні службовим становищем, які в інтересах третіх осіб забезпечували функціонування злочинної схеми з розкрадання бюджетних коштів у розмірі понад 22 400 000 грн.
 • Сєвєродонецький міський суд Луганської області. Обвинувачується начальник управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації, яка надала вказівки щодо перерахування коштів резервного фонду державного бюджету на загальну суму майже 1 300 000 грн на користь ТОВ «Укргазкомплект ЧФ» за виконання договірних робіт в повному обсязі при фактичному виконанні їх частини.
 • Святошинський районний суд м. Києва. Обвинувачується керівник ПАТ «ДПЗКУ», який за змовою з керівниками комерційних структур підписав договори щодо поставки останніми кукурудзи, достовірно знаючи про відсутність зазначеного товару на підприємствах та намірів у них виконувати угоду. Також у подальшому надав вказівку про перерахування понад 88 000 000 грн як передоплату за виконання договору.
 • Печерський районний суд м. Києва. Обвинувачуються колишній гендиректор ПрАТ «СК СІ Трайдент», представник Мінінфраструктури та інші, у розтраті державного майна, а саме незаконного відчуження 4 торгівельних суден за заниженими цінами, чим було спричинено державі збитки у розмірі 219 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Кримінальна хроніка

600 000 доларів за «вирішення» земельних питань та інші резонансні кримінальні справи вівторка, 20 серпня 2019 р.

Сьогодні, 20 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується громадянка, яка за матеріальну винагороду взяла участь в організації проведення так званого «з’їзду представників південного сходу України», де було прийнято декларації «Про створення Союзу Народних республік – ДНР та ЛНР».
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачуються двоє осіб, які напали на Грабовського Ю. Л. з метою заволодіння майном, погрожуючи застосувати до нього насильство, але згодом вчинили умисне вбивство останнього.
 • Святошинський районний суд м. Києва. Обвинувачуються колишні працівники ПМОП «Беркут», які вчинили терористичний акт на вул. Інститутській у м. Києві, що призвело до незаконного перешкоджання організації та проведення мітингів, зборів, а також до заподіяння тяжких наслідків та загибелі людей.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується колишній командир взводу однієї з оперативних рот ПМОП «Беркут», який перевищив службові повноваження, що супроводжувалось насильством із застосуванням спеціальних засобів; незаконно перешкоджав проведенню зборів, мітингів із застосуванням фізичного насильства під час розгону студентського майдану у м. Києві.
 • Фастівський міський суд Київської області. Обвинувачуються Макіївський сільський голова та в.о. начальника управління Держземагентства у Білоцерківському районі, які одержали неправомірну вигоду від громадянина в розмірі 600 000 доларів США за вирішення земельних питань.
 • Голосіївський районний суд м. Києва. Обвинувачується колишній прокурор прокуратури м. Києва, який фальсифікував матеріали провадження та незаконно притягував до відповідальності завідомо невинних осіб за нібито участь у масових заворушеннях.
 • Артемівський міськрайонний суд Донецької області. Обвинувачується суддя Сєвєродонецького міського суду Луганської області, який за допомогою пособника одержав від іншої особи неправомірну вигоду в розмірі 4 000 доларів США за винесення судових ухвал про зняття арешту з транспортного засобу та про відмову у задоволенні подання прокуратури м. Сєвєродонецьк щодо вирішення питань, які виникають при виконанні вироку.
 • Полтавський районний суд Полтавської області. Обвинувачується суддя Дзержинського районного суду м. Харкова, який вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 800 доларів США за постановлення «необхідного рішення» у справі.
 • Солом’янський районний суд м. Києва. Обвинувачується колишній суддя Судакського міського суду АР Крим, який продовжуючи свою роботу у незаконно створеній Республіці Крим, забезпечив функціонування незаконно створених органів судової влади та сприяв представникам РФ у проведенні підривної діяльності на території України. 

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

Кримінальна хроніка

13 000 000 грн «навару» на паливних баках для гвинтокрилів та інші резонансні кримінальні справи понеділка, 16 серпня 2019 р.

Сьогодні, 16 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Чугуївський міський суд Харківської області. Обвинувачується колишній начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини, який недбало ставився до військової служби та упродовж певного часу не забезпечував належного зберігання та видавання ввіреної йому стрілецької зброї та боєприпасів, внаслідок чого було допущено безпідставну передачу зброї з військової частини стороннім особам.
 • Бориспільський міськрайонний суд Київської області. Обвинувачується громадянин, який був учасником злочинної організації, створеної з метою протидії акціям протесту, у викраденні з приміщення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва двох учасників Євромайдану, їх катуванні та умисному вбивстві одного з них.
 • Ленінський районний суд м. Кіровограда. Обвинувачується громадянин, який, з метою заволодіння грошовими коштами ДП ДГ «Червоний Землероб», подав до суду завідомо підроблені документи, а саме: договори про надання послуг, акти виконаних робіт, заяву про включення до реєстру вимог кредиторів ДП ДГ «Червоний Землероб» на суму майже 3 600 000 грн.
 • Конотопський міськрайонний суд Сумської області. Обвинувачуються колишній директор ДП «Авіакон», його заступник та представник приватної компанії офшорної юрисдикції, які організували дві закупівлі паливних баків для вертольотів за завищеними цінами, чим спричинили державі збитки в розмірі понад 13 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

Кримінальна хроніка

66 000 грн за посаду військового комісара та інші резонансні кримінальні справи четверга, 15 серпня 2019 р.

Сьогодні, 15 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Тернопільський міськрайонний суд. Обвинувачується військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату, який одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 66 000 грн, щоб ініціювати перед керівництвом питання про призначення останнього на посаду військового комісара.
 • Рокитнівський районний суд Рівненської області. Обвинувачується суддя Олевського районного суду, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та виїхавши на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, від яких помер в лікарні.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачуються директор ДП «Луцької КХП № 2» та начальник елеватора цього підприємства, які протягом певного часу здійснювали розтрату зерна ПАТ «Аграрний фонд» загальною вагою більше 26 000 тон, чим спричинили цьому товариству збитки в розмірі понад 56 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

В тренді