Connect with us

Кримінальна хроніка

Неправдиві відомості на 22 400 000 грн та інші резонансні кримінальні справи понеділка, 13 травня 2019 р.

Сьогодні, 13 травня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя. Обвинувачуються начальник відділу Управління СБУ у Запорізькій області та його пособник, які вимагали та одержали неправомірну вигоду в розмірі 460 000 грн, а також які незаконно зберігали вогнепальну зброю.
 • Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя. Обвинувачується стажер на посаді заступника голови Запорізької облдержадміністрації в організації зловживання службовим становищем посадовцями цієї адміністрації в інтересах генпідрядника, вчинення дій спрямованих на укриття від керівництва адміністрації незадовільного стану виконання робіт з будівництва взводних опорних пунктів шляхом внесення до актів приймання будівельних робіт завідомо неправдивих відомостей.
 • Дарницький районний суд м. Києва. Обвинувачується заступник директора ДП «Київський бронетанковий завод», який незаконно заволодів коштами цього підприємствами загалом у сумі 12 000 000 грн шляхом їх перерахування на фіктивне підприємство з подальшим переведенням на рахунки фізичних осіб та зняття їх готівкою.
 • Сєвєродонецький міський суд. Обвинувачується «заступник міністра державної безпеки ЛНР» в участі у терористичній організації «ЛНР», вчиненні терористичних актів, перешкоджанні правопорядку та дотриманню вимог законодавства України на території Луганської області, припиненні захисту територіальної цілісності України з боку представників правоохоронних органів України та військовослужбовців ЗСУ, задіяних у проведенні АТО.
 • Бабушкінський районний суд м. Дніпра. Обвинувачуються службові особи структурного підрозділу Дніпропетровської міської ради, які умисно, в інтересах третіх осіб, забезпечували функціонування злочинної схеми з розкрадання бюджетних коштів у розмірі понад 22 400 000 грн, у тому числі шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується голова Державіаслужби, який в інтересах МАУ скасував заплановані рейси за маршрутом «Київ-Тегеран-Київ» у зв’язку з непогодженням запланованих вильотів, які мали виконуватись належним чином сертифікованими повітряними суднами, чим спричинив тяжкі наслідки для ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії» у вигляді збитків на суму понад 750 000 грн.
 • Подільський районний суд м. Києва. Обвинувачується посадова особа Державної служби експортного контролю, яка вимагали від підприємства неправомірну вигоду в розмірі 250 000 доларів США за надання дозволу на експорт товарів подвійного призначення за кордон.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується помічник судді, який діючи за попередньою змовою з адвокатом, шляхом несанкціонованого доступу до автоматизованої системи документообігу, вчинив несанкціоновані дії з відомостями, які перебувають у системі Солом’янського райсуду м. Києва та розповсюдив інформацію з обмеженим доступом.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Кримінальна хроніка

66 000 грн за посаду військового комісара та інші резонансні кримінальні справи четверга, 15 серпня 2019 р.

Сьогодні, 15 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Тернопільський міськрайонний суд. Обвинувачується військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату, який одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 66 000 грн, щоб ініціювати перед керівництвом питання про призначення останнього на посаду військового комісара.
 • Рокитнівський районний суд Рівненської області. Обвинувачується суддя Олевського районного суду, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та виїхавши на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, від яких помер в лікарні.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачуються директор ДП «Луцької КХП № 2» та начальник елеватора цього підприємства, які протягом певного часу здійснювали розтрату зерна ПАТ «Аграрний фонд» загальною вагою більше 26 000 тон, чим спричинили цьому товариству збитки в розмірі понад 56 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

Кримінальна хроніка

Прокурорські хабарі від 300 до 3000 доларів та інші резонансні кримінальні справи середи, 14 серпня 2019 р.

Сьогодні, 14 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області. Обвинувачується колишній прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області, який одержав неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США за сприяння у вирішенні питання про призначення покарання, не пов’язаного з реальним позбавленням волі.

Вишгородський районний суд Київської області. Обвинувачується колишній начальник Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в розмірі 3 000 доларів США за зняття арешту з майна та закриття кримінального провадження. 

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Обвинувачується громадянка, яка склала висновок із завідомо неправдивими відомостями щодо реалізації товариством власної продукції – зернових культур – більше ніж 75% від загального товарообороту підприємства, в результаті чого товариству було надано спеціальний режим оподаткування, що призвело до невиплати суб’єктом господарювання ПДВ на загальну суму майже 3 400 000 грн. 

Оболонський районний суд м. Києва. Обвинувачуються прокурори прокуратури Солом’янського району м. Києва та троє слідчих органів внутрішніх справ, які незаконно затримали та притягнули до кримінальної відповідальності учасників акцій протестів та вчинили службові підроблення.

Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачуються депутат Київради та громадянин у незаконному заволодінні земельною ділянкою на території Шевченківського районну у м. Києві, де на підставі підроблених документів було розпочато будівництво багатоквартирного будинку, та вчинення інших дій, зокрема недекларування позики у розмірі понад 4 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Читати далі

Кримінальна хроніка

ГПУ завершила розслідувати «розкрадання» Ющенка

Управління спецрозслідувань ГПУ завершило слідство щодо екс-президента Віктора Ющенка у справі виведення з державної власності резиденції «Межигір’я».

Про це повідомив начальник другого слідчого відділу управління спецрозслідувань ГПУ Андрій Родіонов. «Розслідування у справі Віктора Ющенка уже завершене. Наразі адвокати ознайомлюються з матеріалами справ. Ми готуємося до передачі обвинувального акту в суд», — сказав він.

За словами А. Родіонова, свідками у цій справі проходять колишні перші особи держави часів президентства Ющенка. Зокрема, йдеться про одного з прем’єр­-міністрів, однак прізвище не уточнив. Родіонов також додав, що ГПУ оскаржила у Київському апеляційному суді вже другу відмову Печерського суду Києва арештовувати майно Ющенка.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді