Connect with us

Кримінальна хроніка

Перед судом постане генерал ЗСУ

Обвинувальний акт стосовно генерал-майора Збройних сил України та посадовця Донецької обласної державної адміністрації, обвинувачених у завданні Міністерству оборони 2,8 млн грн збитків під час будівництва інженерних фортифікаційних споруд у зоні проведення Антитерористичної операції на Донбасі, скеровано до суду.

Читайте також: Військові звання ЗСУ приведено до стандартів НАТО

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Як зазначається, у 2015 році Кабінетом Міністрів з резервного фонду бюджету з метою зміцнення обороноздатності держави було виділено Міністерству оборони кошти для будівництва інженерних фортифікаційних споруд у зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, для будівництва зазначених споруд міністром оборони було затверджено відповідну проектну документацію, що враховувала передовий досвід країн — учасників НАТО при будівництві аналогічних споруд. «Однак генерал-майор ЗСУ та посадовець Донецької ОДА, діючи в інтересах підрядної організації — комерційного підприємства, забезпечили перерахування йому коштів за роботи з будівництва фор-тифікаційних споруд, що були самостійно виконані підприємством як експериментальні та не відповідали замовленій Міністерством оборони проектній документації, що призвело до неможливості використання фортифікаційних споруд для забезпечення захисту військовослужбовців», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Хто вирішує долю призовників та як отримати відтермінування: пояснення від ЗСУ

У САП додали, що внаслідок протиправних дій вказаних осіб державі спричинено шкоду на загальну суму понад 2,8 млн гривень. За інформацією відомства, на сьогодні досудове розслідування у справі завершено. Обвинувальний акт щодо двох осіб за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу направлено для розгляду до Вищого антикорупційного суду.

Дії посадовців кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу («зловживання владою або службовим становищем»)

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.