Connect with us

Кримінальна хроніка

Суд над газовими спекулянтами та інші резонансні кримінальні справи четверга, 7 лютого 2019 р.

Сьогодні, 7 лютого 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується колишній начальник Департаменту контр-розвідувального захисту держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України у вчиненні державної зради та самовільному залишенні служби.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується громадянин у тому, що він, діючи умисно та за попередньою змовою з встановленими агентами-зв’язківцями ГРУ ГШ ЗС РФ з метою ведення підривної діяльності проти України, сприяв безперешкодному конспіративному незаконному переправленню осіб через державний кордон України, передачі їм технічних засобів конфіденційного зв’язку, а також грошових коштів, що виплачувались ГРУ ГШ ЗС РФ завербованим громадянам України  як винагороди за виконання завдань.
 • Дарницький районний суд м. Києва. Обвинувачується тимчасово виконуючий обов’язки директора ДП «Київський бронетанковий завод», у незаконному заволодінні коштами цього підприємства у сумі 12 000 000 грн шляхом їх перерахування на фіктивне підприємство з подальшим переведенням на рахунки фізичних осіб та зняттям готівкою.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується голова ДФС, який за пособництва керівника Департаменту ДФС прийняв безпідставні та незаконні рішення про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на суму понад 2 000 000 000 грн для платників податків – юридичних осіб ТОВ «Надра Геоцентр», ТОВ «Фірма «Хас» та ТОВ «Карпатнадраінвест».
 • Печерський районний суд м. Києва. Обвинувачуються двоє учасників злочинної організації – директори товариств-переможців аукціонів із продажу за заниженими цінами природного газу, видобутого шляхом виконання умов договору про спільну діяльність між ПАТ «Укргазвидобування» і реалізації його вже за ринковими цінами з подальшою легалізацією отриманих прибутків на загальну суму майже 30 000 000 грн.
 • Зарічний районний суд м. Суми. Обвинувачуються голова Битицької сільської ради та начальник юридичного відділу цієї ради, які вимагали та одержали від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 1 000 доларів США та понад 2 500 000 млн грн за надання у користування земельної ділянки площею близько 600 га.
 • Києво-Святошинський районний суд Київської області. Обвинувачується начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Київської області, який підбурив громадянина до надання неправомірної вигоди прокурорам у розмірі 130 000 грн за вирішення питання про закриття кримінального провадження та непритягнення до відповідальності, та не маючи наміру їх передавати, заволодів грошовими коштами в сумі 50 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Кримінальна хроніка

66 000 грн за посаду військового комісара та інші резонансні кримінальні справи четверга, 15 серпня 2019 р.

Сьогодні, 15 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Тернопільський міськрайонний суд. Обвинувачується військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату, який одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 66 000 грн, щоб ініціювати перед керівництвом питання про призначення останнього на посаду військового комісара.
 • Рокитнівський районний суд Рівненської області. Обвинувачується суддя Олевського районного суду, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та виїхавши на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, від яких помер в лікарні.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачуються директор ДП «Луцької КХП № 2» та начальник елеватора цього підприємства, які протягом певного часу здійснювали розтрату зерна ПАТ «Аграрний фонд» загальною вагою більше 26 000 тон, чим спричинили цьому товариству збитки в розмірі понад 56 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

Кримінальна хроніка

Прокурорські хабарі від 300 до 3000 доларів та інші резонансні кримінальні справи середи, 14 серпня 2019 р.

Сьогодні, 14 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області. Обвинувачується колишній прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області, який одержав неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США за сприяння у вирішенні питання про призначення покарання, не пов’язаного з реальним позбавленням волі.

Вишгородський районний суд Київської області. Обвинувачується колишній начальник Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в розмірі 3 000 доларів США за зняття арешту з майна та закриття кримінального провадження. 

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Обвинувачується громадянка, яка склала висновок із завідомо неправдивими відомостями щодо реалізації товариством власної продукції – зернових культур – більше ніж 75% від загального товарообороту підприємства, в результаті чого товариству було надано спеціальний режим оподаткування, що призвело до невиплати суб’єктом господарювання ПДВ на загальну суму майже 3 400 000 грн. 

Оболонський районний суд м. Києва. Обвинувачуються прокурори прокуратури Солом’янського району м. Києва та троє слідчих органів внутрішніх справ, які незаконно затримали та притягнули до кримінальної відповідальності учасників акцій протестів та вчинили службові підроблення.

Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачуються депутат Київради та громадянин у незаконному заволодінні земельною ділянкою на території Шевченківського районну у м. Києві, де на підставі підроблених документів було розпочато будівництво багатоквартирного будинку, та вчинення інших дій, зокрема недекларування позики у розмірі понад 4 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Читати далі

Кримінальна хроніка

2 000 доларів хабаря за передачу в оренду 16 га землі та інші резонансні кримінальні справи вівторка, 13 серпня 2019 р.

Сьогодні, 13 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Куйбишевський районний суд Запорізької області. Обвинувачується громадянин, який будучи учасником терористичної організації «ЛНР», сприяв її діяльності шляхом забезпечення підрозділів терористичних організацій матеріально-технічними засобами, заволодів військовою технікою сил антитерористичної операції, виступав пособником у веденні агресивної війни, а також жорстко поводився з військовополоненими та волонтерами.
 • Голосіївський районний суд м. Києва. Обвинувачується прокурор одного з відділів Генпрокуратури, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого його водій помер на місці.
 • Ковпаківський районний суд м. Суми. Обвинувачується головний державний інспектор митного посту «Суми-центральний», який в інтересах суб’єктів господарювання провів розмитнення вантажних автомобілів під виглядом сідельних тягачів, чим спричинив державі матеріальні збитки на суму понад 2 300 000 грн.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачується голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області, який вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 2 000 доларів США за передачу в оренду земельної ділянки площею понад 16 га.
 • Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області. Обвинувачується начальник управління прокуратури Кіровоградської області, який за пособництва керівника підприємства вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 6 500 доларів США за сприяння у зміні обвинувального вироку у кримінальному провадженні та зняття арешту з автомобіля.
 • Центральний районний суд м. Миколаєва. Обвинувачується перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації та радник голови Миколаївської облради, які вимагали від директора товариства неправомірну вигоду у розмірі 90 000 доларів США за вплив на прийняття обласними радою та адміністрацією позитивного рішення на користь останнього щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївському родовищі пиляних вапняків.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Читати далі

В тренді