Connect with us

Кримінальна хроніка

Суд над колишнім міністром юстиції та інші резонансні кримінальні справи понеділка, 11 лютого 2019 р.

Сьогодні, 11 лютого 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Оболонський районний суд м. Києва. Обвинувачуються колишній прокурор відділу Генпрокуратури та старший оперуповноважений в ОВС одного з відділів ГУ Міндоходів та зборів у м. Києві, у тому що вони шахрайським способом заволоділи грошовими коштами громадянина в сумі понад 2 200 000 грн, вчинили зловживання своїм службовим становищем, а також підбурили останнього до надання неправомірної вигоди іншій службовій особі.
 • Подільський районний суд м. Києва. Обвинувачується колишній міністр юстиції у вчиненні дій, спрямованих на захоплення Януковичем В. Ф. державної влади  шляхом збільшення обсягу його, як Президента України, владних повноважень унаслідок повернення в неконституційний спосіб дії Конституції України, до якої були внесенні відповідні зміни.
 • Святошинський районний суд м. Києва. Обвинувачуються 4 колишніх співробітників ПМОП «Беркут» у перевищенні влади та службових повноважень при затриманні активістів ГО «Автомайдан» шляхом спричинення їм тілесних ушкоджень, пошкодження їх автомобілів, а також фальсифікації матеріалів, на підставі яких останніх було затримано.
 • Ковпаківський районний суд м. Суми. Обвинувачується виконувач обов’язків директора ТОВ «Скат», який посвідчив та видав завідомо неправдиві офіційні документи, а також сприяв у заволодінні коштами управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації загалом на суму понад 1 000 000 грн під час виконання договору на капітальне будівництво Центральної районної лікарні м. Охтирка.
 • Васильківський міськрайонний суд Київської області. Обвинувачується голова однієї з сільських рад Київської області у вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 50 000 грн за відведення земельної ділянки.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачуються 3 так званих «тітушки», у вчиненні у ніч із 18 на 19 лютого 2014 р. замаху на умисне вбивство мітингувальників на перехресті вулиць Володимирської та Великої Житомирської у м. Києві,  за попередньою змовою з іншими невстановленими особами.
 • Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачується  керівник організованої групи – народний депутат України, та її члени – працівники ВП «Атомкомплект» ДП «НАЕК «Енергоатом» та інших, які заволоділи понад 6 400 000  євро, що надійшли під виглядом компенсаційних виплат на розрахункові рахунки товариства «Bradcrest Investment S.A.» від чеського товариства «Skoda JS» на підставі договору про співпрацю, за результатами укладення та виконання ДП «НАЕК «Енергоатом» договорів із товариством «Skoda JS» про закупівлю товарно-матеріальних цінностей для потреб атомних електростанцій України, які закуплено за завищеними цінами.
 • Слов’янський міськрайонний суд Донецької області. Обвинувачується суддя Старобільського районного суду Луганської області, який вимагав та одержав від особи неправомірну вигоду в розмірі понад 10 000 грн за непритягнення її до адміністративної відповідальності.
 • Голосіївський районний суд м. Києва. Обвинувачуються колишні судді АР Крим у тому, що вони продовжили свою роботу на посадах суддів у незаконно створеній Республіці Крим, яка у подальшому увійшла до складу РФ, чим сприяли представникам РФ у проведенні підривної діяльності на території України.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Кримінальна хроніка

66 000 грн за посаду військового комісара та інші резонансні кримінальні справи четверга, 15 серпня 2019 р.

Сьогодні, 15 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Тернопільський міськрайонний суд. Обвинувачується військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату, який одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 66 000 грн, щоб ініціювати перед керівництвом питання про призначення останнього на посаду військового комісара.
 • Рокитнівський районний суд Рівненської області. Обвинувачується суддя Олевського районного суду, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та виїхавши на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, від яких помер в лікарні.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачуються директор ДП «Луцької КХП № 2» та начальник елеватора цього підприємства, які протягом певного часу здійснювали розтрату зерна ПАТ «Аграрний фонд» загальною вагою більше 26 000 тон, чим спричинили цьому товариству збитки в розмірі понад 56 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України.

Читати далі

Кримінальна хроніка

Прокурорські хабарі від 300 до 3000 доларів та інші резонансні кримінальні справи середи, 14 серпня 2019 р.

Сьогодні, 14 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області. Обвинувачується колишній прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області, який одержав неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США за сприяння у вирішенні питання про призначення покарання, не пов’язаного з реальним позбавленням волі.

Вишгородський районний суд Київської області. Обвинувачується колишній начальник Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в розмірі 3 000 доларів США за зняття арешту з майна та закриття кримінального провадження. 

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області. Обвинувачується громадянка, яка склала висновок із завідомо неправдивими відомостями щодо реалізації товариством власної продукції – зернових культур – більше ніж 75% від загального товарообороту підприємства, в результаті чого товариству було надано спеціальний режим оподаткування, що призвело до невиплати суб’єктом господарювання ПДВ на загальну суму майже 3 400 000 грн. 

Оболонський районний суд м. Києва. Обвинувачуються прокурори прокуратури Солом’янського району м. Києва та троє слідчих органів внутрішніх справ, які незаконно затримали та притягнули до кримінальної відповідальності учасників акцій протестів та вчинили службові підроблення.

Шевченківський районний суд м. Києва. Обвинувачуються депутат Київради та громадянин у незаконному заволодінні земельною ділянкою на території Шевченківського районну у м. Києві, де на підставі підроблених документів було розпочато будівництво багатоквартирного будинку, та вчинення інших дій, зокрема недекларування позики у розмірі понад 4 000 000 грн.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Читати далі

Кримінальна хроніка

2 000 доларів хабаря за передачу в оренду 16 га землі та інші резонансні кримінальні справи вівторка, 13 серпня 2019 р.

Сьогодні, 13 серпня 2019 р. в судах розглядають такі резонансні справи:

 • Куйбишевський районний суд Запорізької області. Обвинувачується громадянин, який будучи учасником терористичної організації «ЛНР», сприяв її діяльності шляхом забезпечення підрозділів терористичних організацій матеріально-технічними засобами, заволодів військовою технікою сил антитерористичної операції, виступав пособником у веденні агресивної війни, а також жорстко поводився з військовополоненими та волонтерами.
 • Голосіївський районний суд м. Києва. Обвинувачується прокурор одного з відділів Генпрокуратури, який керуючи транспортним засобом, порушив правила дорожнього руху та допустив зіткнення з мотоциклом, внаслідок чого його водій помер на місці.
 • Ковпаківський районний суд м. Суми. Обвинувачується головний державний інспектор митного посту «Суми-центральний», який в інтересах суб’єктів господарювання провів розмитнення вантажних автомобілів під виглядом сідельних тягачів, чим спричинив державі матеріальні збитки на суму понад 2 300 000 грн.
 • Луцький міськрайонний суд Волинської області. Обвинувачується голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області, який вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 2 000 доларів США за передачу в оренду земельної ділянки площею понад 16 га.
 • Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області. Обвинувачується начальник управління прокуратури Кіровоградської області, який за пособництва керівника підприємства вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду в розмірі 6 500 доларів США за сприяння у зміні обвинувального вироку у кримінальному провадженні та зняття арешту з автомобіля.
 • Центральний районний суд м. Миколаєва. Обвинувачується перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації та радник голови Миколаївської облради, які вимагали від директора товариства неправомірну вигоду у розмірі 90 000 доларів США за вплив на прийняття обласними радою та адміністрацією позитивного рішення на користь останнього щодо надання дозволу на користування надрами на Новомиколаївському родовищі пиляних вапняків.

Інформацію оприлюднила Генеральна прокуратура України

Читати далі

В тренді