Connect with us

Події

5 юридических советов фаундерам, как не потерять свой стартап

Лекция о том, какие юридические ошибки наиболее часто совершают стартаперы.

Содержание лекции:

1) типичные юридические ошибки стартапов на ранних стадиях, которые в будущем превращаются в большие проблемы;
2) о каких юридических вопросам необходимо подумать фаундеру на ранней стадии, чтобы избежать проблем в будущем;
3) как выглядит юридический due diligence стартапа перед инвертированием или экзитом;
4) простой юридический чек-лист для фаундера стартапа.

Спикер: Нестор ДубневичIT юрист, сооснователь legaltech стартапу Legal Nodes, юридического маркетплейсу, который помогает tech-компаниям определять их юридические потребности и решать их с помощью глобального нетворка IT юристов.

Для кого мероприятие:

– основатели стартапов;
– IT предприниматели;
– юристы.

7 ноября, 19.00, iHUB

Події

Сьогодні – остання можливість зареєструватися на Податковий форум ААУ

Асоціація адвокатів України запрошує Вас до участі в Податковому форумі «Tax&Business Talks». Сьогодні остання можливість зареєструватися для участі у заході, який відбудеться вже завтра — 19 листопада 2019 року.

Tax&Business Talks поєднає виступи українських парламентарів, представників міністерств, суддів та  представників влади, із практичними дискусіями юристів, бізнесменів та фінансистів.

Це – можливість віднайти кваліфіковані відповіді на будь-які питання щодо новацій оподаткування, звітності, трансфертного ціноутворення, фінансового аудиту та практики досудового врегулювання, а також дізнатися про останні тенденції у податкових та митних спорах, — й це все в одному місці й з мінімальними витратами часу.

Унікальність форуму в тому, що учасники зможуть не тільки заслухати практиків та експертів, а й задати питання будь-кому зі спікерів. Реєстрація та детальна програма за посиланням.

Читати далі

Події

Служби судової охорони в системі правосуддя України

Дванадцятого листопада в Києві Національна школа суддів у співпраці з Державною судовою адміністрацією, Вищим антикорупційним судом та Службою судової охорони провели круглий стіл «Функціонування Служби судової охорони в системі правосуддя України».

Дискусію відкрили перший заступник голови Служби судової охорони Станіслав Максимішин, заступник голови ДСА України Сергій Чорнуцький та проректор НШСУ Володимир Мазурок, який за допомогою презентації відзначив ефективність поглиблення взаємодії між суддями, апаратами судів, секретаріатами відповідних органів та установ системи правосуддя і ССО.

У свою чергу голова Сьомого апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин та начальник управління документообігу та організаційного забезпечення апарату Вищого антикорупційного суду Тетяна Карауш наголосили на значимості обізнаності персоналу служби охорони із судовою системою, судовими процесами, розподілом обов’язків та повноважень у суді, питаннями незалежності суддів і доступу до правосуддя. А суддя Дмитро Кратко звернув увагу на практичну реалізацію прав та обов’язків учасниками судового процесу з підтримання громадського порядку в суді, а також досвід взаємодії головуючого в судовому засіданні у процесі розгляду резонансних судових справ із силовими підрозділами. Ще один учасник круглого столу, керівник апарату ВАКСу Богдан Крикливенко поділився досвідом застосування практичних заходів для запобігання проявам неповаги до суду та їх припинення.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

У громадах з’являться земельні радники

Система надання безоплатної правової допомоги готується до запуску земельної реформи. Земельні радники у громадах, юристи із земельних правовідносин, розділ консультацій із земельних питань для WikiLegalAid, дослідження правових потреб громад — це та багато іншого запроваджується в системі БПД.

«Як було заявлено напередодні, з відкриттям ринку землі у власників земельних паїв з’явиться багато правових питань, пов’язаних з орендною платою за ділянки, операціями купівлі­продажу. Тож важливо, щоб люди якомога раніше отримали інформацію про свої права та можливості для їх захисту. Знали, що можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою до системи БПД», — зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, виступаючи на XІX Міжнародному економічному форумі у Львові.

Для системи БПД «земельна» тема не нова. Адже в трьох областях — Київській, Львівській та Миколаївській — за підтримки Світового Банку вже реалізовано пілотний проєкт «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Проведені тренінги для працівників системи БПД, адвокатів, юристів органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, землевпорядників та реєстраторів. Мобільні групи виїжджали для консультування із земельних питань у віддалені громади.

Тепер цей напрацьований досвід буде поширений на всю Україну. Зокрема, проводитиметься навчання працівників системи БПД з надання правової допомоги у сфері земельних правовідносин. У кожному центрі з надання БВПД та бюро правової допомоги працюватиме хоча б один фахівець, який спеціалізуватиметься на земельних питаннях. Створюватимуться спеціалізовані центри з надання БВПД, які надаватимуть комплексну допомогу, в тому числі із земельних питань.

«Ми обов’язково маємо підготувати земельних радників. Це дуже дієвий інструмент для того, щоб підвищити власну правову спроможність громад. Традиція звертатися по правову пораду до сусіда чи знайомих, яка укорінилася в Україні, має зникнути. Ми зробимо все, щоб земельні радники з’явилися у місцевих громадах», — наголосив Олексій Бонюк.

Земельні радники — це активні громадяни, які залучатимуться до вирішення питань у сфері земельних відносин. Мешканці громади, пройшовши навчання, зможуть надавати загальні поради та з’єднувати людей з фахівцями системи БПД. Для того, щоб краще знати правові потреби учасників рикну землі, регулярно проводитимуться загальнонаціональні та локальні дослідження правових проблем землевласників та землекористувачів. «Ми започаткували новий сервіс — проведення досліджень правових потреб громадян та громад. Цей інструмент дає можливість зрозуміти, які правові питання хвилюють людей. Із початку нового року пла нуємо проводити соціологічні дослідження із земельної тематики», — додав О. Бонюк.

Відповідно до результатів досліджень буде складено перелік питань у земельній сфері, які найбільше цікавлять землевласників та землекористувачів. Отримати правову консультацію та детальне роз’яснення із земельних питань можна буде зателефонувавши до єдиного контакт­центру за номером 0 800 213 103. Оператори матимуть повний пакет правової інформації щодо всіх нагальних питань, які стосуються як власників земельних паїв, орендарів, так і тих, хто займається чи хоче зайнятися аграрним бізнесом», — говорять у Координаційному центрі БПД.

Як було уточнено, з урахуванням даних соціологічних досліджень буде підготовлено окремий розділ із земельних питань в українській правовій Вікіпедії — довідково­інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalaid. Кожен українець, маючи лише доступ до інтернету, може отримати правову консультацію, написану «простою мовою», щоб її зрозуміли люди без юридичної освіти.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.