Connect with us

Події

Аеро-2018. Повітряне і космічне право

Опубліковано

Двадцять другого листопада в Навчально-науковому юридичному інституті Національного авіаційного університету відбулася всеукраїнська конференція молодих вчених і студентів «Аеро-2018. Повітряне і космічне право». Щорічне проведення цього наукового заходу є свідченням важливості питань, пов’язаних із правовим регулюванням авіакосмічної галузі.

У конференції взяли участь майже 270 учасників із 18 регіонів України, що представляли 27 навчальних закладів та 17 установ і організацій, діяльність яких пов’язана з авіакосмічною галуззю, що свідчить про зацікавленість молодих людей у розробці наукових досліджень на задану тематику.

Пленарне засідання конференції відкрили ректор НАУ, доктор біологічних наук, кандидат технічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України Володимир Ісаєнко, який наголосив на наукових та освітніх досягненнях університету і відзначив важливість проведення заходу та залучення до участі в ньому молодих вчених і студентів, за якими майбутнє не лише університету, а й перспективи розвитку космічного і повітряного права, та директор НН ЮІ НАУ, доктор юридичних наук, професор Ірина Сопілко, яка привітала присутніх із початком роботи конференції, висловивши сподівання, що молоді науковці зі своїм креативним прогресивним мисленням зможуть подолати стереотипи й виробити необхідні рекомендації саме у сфері вдосконалення повітряного і космічного права.

Почесним гостем цьогорічної науково-практичної конференції «Аеро-2018. Повітряне і космічне право» став директор Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор, академік НАН України Юрій Шемшученко, який відзначив, що становлення і розвиток космічного права в нашій державі тісно пов’язані з діяльністю Міжнародного центру космічного права, який у цьому році святкує своє 20-річчя.

Своїми думками щодо розвитку повітряного і космічного права з присутніми поділилися відомі українські вчені, керівники авіаційних підприємств, представники державних структур, юристи-практики, які безпосередньо вирішують складні правові проблеми, пов’язані із сертифікацією, конкуренцією, приватизацією, банкрутством, менеджментом та іншими аспектами права. Зокрема, з цікавістю були сприйняті змістовні доповіді Галини Суслової, керівника Інституту ІСАО, професора, експерта ІСАО, Віктора Ковальського, голови Київської міської організації Союзу юристів України, президента видавничої організації «Юрінком Інтер», доктора юридичних наук, професора, Петра Липовенка, президента Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації, Василя Семеняки, старшого наукового співробітника Інституту держави і права НАН України імені В. М. Корецького, кандидата юридичних наук та інших.

Виступаючі на пленарному засіданні висловили своє спільне бачення перспектив удосконалення правового регулювання авіакосмічної галузі, наголосивши на необхідності розвитку інфраструктури авіаційного транспорту; розвитку ракетобудування, забезпечення населення доступними, якісними та безпечними послугами з повітряних перевезень; створення умов, які зменшуватимуть або нейтралізуватимуть вплив криміногенних чинників на поширення корупції.

Підготував Максим БОНДАР,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.