Connect with us

Події

Ефективне спілкування та вирішення конфліктів

Опубліковано

Етапи спілкування, помилки в комунікації, стратегії пом’якшення конфліктів, — про все це та навіть більше говорили під час першого дня роботи тренінгу для голів судів Херсонської області «Ефективне спілкування та вирішення конфліктів», який проводився за ініціативи голови Херсонського апеляційного суду Олександра Коровайка, підтриманої Національною школою суддів України за сприяння Канадсько-українського проекту підтримки судової реформи.

Відкрили тренінг ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук, голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко, експерт з питань судової реформи Валерія Кохан, вони привітали учасників навчань, побажали присутнім цікавого спілкування та плідної роботи.

Далі під час дводенного тренінгу судді вдосконалювали навички побудови командної роботи, ефективного спілкування в колективах, зі сторонами процесу та представниками ЗМІ. Зокрема, в перший день роботи голови місцевих судів області разом із тренером Віталієм Чубою відпрацювали низку питань ефективного спілкування, зокрема визначили, з яких компонентів та етапів складається спілкування, обговорили найпоширеніші помилки в спілкуванні та способи їх запобігання, окреслили алгоритми двостороннього спілкування, а також у форматі виконання індивідуальних та групових завдань окреслили основні лінії поведінки в конфлікті та способи пом’якшення конфліктів.

Другий день спілкування був присвячений питанням аргументації та технікам переконання, командної роботи та спільного прийняття рішень, зокрема, під час жвавої роботи судді спільно знаходили відповіді на непрості комунікаційні завдання, ділилися досвідом та ставили на обговорення ті практичні питання, які найчастіше зустрічаються в процесі спілкування.

Після завершення тренінгу учасникам заходу було вручено сертифікати. Голови судів відзначили, що отримані знання будуть поширювати у своїх колективах, адже завдяки спільному обговоренню результатів та перевірці помилок, у форматі активного діалогу вони засвоїли чимало практичного матеріалу, отримали рекомендації щодо подальшого використання методик у повсякденному житті, під час здійснення професійної діяльності та організації роботи трудових колективів.

Учасники тренінгу також висловили вдячність Національній школі суддів України, Канадсько-українському проекту підтримки судової реформи за насичене, цікаве та корисне спілкування, висловили взаємні побажання до подальшої співпраці та проведення подібних заходів.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.