Connect with us

Події

На Дніпропетровщині говорили про «Чесну платіжку»

Опубліковано

Фахівці органів юстиції Дніпропетровщини проінформували представників ОТГ області про кампанію «Чесна платіжка», яка є новим вектором проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Спікер Анна Василишина, начальник Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ, розповіла про постанову КМУ від 26.06.2019 року № 560, що стосується запровадження державного регулювання цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води. Крім того, вона поінформувала про розмір нових тарифів та алгоритм дій, якщо постачальник надіслав платіжку, в якій зазначений тариф, який перевищує граничні ціни/тарифи на ці послуги. Також Анна Василишина пояснила, як прийняте рішення вплине на оформлення субсидії.

«Завдяки Постанові для жителів Дніпропетровщини ціни знизяться до 11,3%. Дізнатися чи справедлива вартість тепла і гарячої води можна скориставшись онлайн калькулятором розрахунку чесної платіжки, який міститься на сайті Міністерства юстиції України», — зазначила А. Василишина.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.