Connect with us

Події

Інтереси прес-секретарів судів захищатиме всеукраїнська асоціація

В Україні офіційно зареєстровано громадську організацію «Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів», створену для сприяння розвитку судової комунікації.

Як повідомила голова правління новоствореної організації Ірина Паламарчук – «Наша мета – це, перш за все, розвиток унікальної та досить молодої в Україні професії судових комунікаторів, – зазначила Ірина Паламарчук. – Крім того, організація має на меті об’єднати прес-секретарів судів у єдину організацію, залучити до співпраці людей, небайдужих до ідеї розширення комунікації суспільства та суду, за допомогою усіх можливих правових засобів сприяти розвитку комунікаційної діяльності та відкритості судів, а також професійному зростанню учасників асоціації. Також громадська організація має на меті сприяти інституційному розвитку професії прес-секретаря та захисту його професійних інтересів».

ГО «Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів» є юридичною особою, має статус неприбуткової організації. Членство в Асоціації є добровільним та індивідуальним, до організації можуть долучитися прес-секретарі та особи, на яких покладено обов’язки прес-секретаря, судді-спікери, судді та працівники апаратів судів, викладачі навчальних закладів, PR-спеціалісти та інші особи, які здійснюють діяльність, спрямовану на покращення комунікації між судовою владою та іншими гілками влади і суспільством.

Ключовими напрямами діяльності Асоціації на 2020–2021 роки, зокрема, є підтримка навчальних та просвітницьких проектів, участь у розробці єдиних стандартів діяльності прес-секретарів, сприяння інституційному розвитку професії прес-секретаря, налагодження співпраці із національними та міжнародними організаціями у сфері судової комунікації, залучення додаткового технічної та фінансової допомоги для розвитку судової комунікації тощо.

Advertisement
Клікніть для коментування

Залишати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

Кіберзлочинність та електронні докази

Двадцять першого січня у Львові розпочався кількаденний регіональний тренінг для суддів «Кіберзлочинність та електронні докази: вступ», організований Національною школою суддів України за підтримки проекту Ради Європи «CyberEast».

Відкрили навчання директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів Оксана Польна, заступник начальника відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів і органів суддівського врядування Олександр Іщенко та експерт Ради Європи Бранко Стаменковіч. Перший день тренінгу був присвячений загрозам, тенденціям та викликам кіберзлочинності та вступу до технологічних аспектів кримінальних проваджень.

У фокусі обговорення впродовж наступних днів навчання суддів були питання ідентифікації підозрюваних в інтернеті, Будапештська конвенція про кіберзлочинність у матеріальному та процесуальному аспектах, практика використання електронних доказів у кримінальному судочинстві, фінансові розслідування, міжнародна правова допомога в кіберсправах, публічно-приватне партнерство в кіберпросторі та кримінальні грошові потоки онлайн.

Додамо, що цей семінар став продовженням партнерської співпраці Національної школи суддів та проекту Ради Європи «CyberEast» і спрямований на підвищення обізнаності українських суддів у сфері кібербезпеки, протидії кіберзлочинам та використанню електронних доказів. Це черговий захід освітнього характеру, який проводить Національна школа суддів у партнерстві з проектом «CyberEast» з
використанням навчальних матеріалів Ради Європи та за фінансування Європейського Союзу в рамках програми «Східного Партнерства».

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

Новий податок на куріння захистить дітей від нікотинової залежності

22 січня о 10:30 розпочнеться прес-конференція в ІА «УНІАН», де народні депутати, експерти з контролю над тютюном та фахівці з громадського здоров’я розкажуть про нове оподаткування електронних сигарет, пристроїв для нагрівання тютюну та звичайних сигарет, проголосоване ВРУ 16 січня 2020 року, та розкажуть, як це вплине на зменшення поширеності куріння серед дітей та молоді.

Під час прес-конференції учасники представлять дані щодо поширеності куріння різних нових пристроїв для куріння серед дітей. Також наголосять на тому, що оподаткування є ефективним інструментом підвищення ціни та відповідно зменшення доступності цих пристроїв для дітей.

Окрім того, експерти розкриють плани щодо подальшої законодавчої роботи в напрямку зменшення поширеності куріння та захисту здоров’я дітей.

Запрошені спікери:

  • Лада Булах, народний депутат України;
  • Лілія Олефір, керівник Українського центру контролю над тютюном, ГО «Життя»;
  • Представник Міністерства охорони здоров’я України.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 4.

Для контактної інформації:
Тотовицька Оксана, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО «Життя»,
+38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, 
oksana@center-life.org.

Читати далі

Події

Презентація проекту «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення платоспроможності»

22 січня 2020 року о 12:30  відбудеться презентація проекту «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення платоспроможності» за адресою: «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, Київ.

Проект реалізовуватиметься Асоціацією правників України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST).

Метою проекту є надання безкоштовних консультацій людям, які потребують підтримки із питань неплатоспроможності; підвищення поінформованості соціально вразливих категорій про процедури відновлення платоспроможності та про реструктуризацію кредитної заборгованості фізичних осіб; посилення залучення правничої спільноти до надання безкоштовної правничої допомоги соціально вразливим верствам населення; підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань неплатоспроможності фізичних осіб; передача напрацювань в рамках проекту представникам системи надання безоплатної правової допомоги та юридичним клінікам для врахування при консультуванні населення.

Модератор:

Юліан Хорунжий, керівник проекту, член Правління Асоціації правників України, старший партнер АО «Юридична фірма «Аріо».

До участі у заході запрошено:

Денис Малюська, Міністр юстиції України;

Валерія Коломієць, заступник Міністра юстиції України;

Роберт Бонд, керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

Дмитро Наталуха, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку;

Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги;

Сергій Жуков, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;

Микола Лукашук, Голова Ради арбітражних керуючих України.

Увага! Попередня реєстрація та акредитація ЗМІ обов’язкова.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380 (44) 492-88-48, або пишіть на e-mail: project@uba.ua. Контактна особа – Олександра Мотрич, менеджерка проекту.

План заходу буде надано пізніше, перелік запрошених уточняється та може бути доповнено.

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.