Connect with us

Події

Конференція «Шлях до економічного прогресу України»

Опубліковано

Місце проведення: Fairmont Grand Hotel Kyiv  (вул. Набережно-Хрещатицька, 1)

Дата і час проведення: 29 березня 2018 року о 9:00 год

29 березня у готелі «Fairmont» відбудеться конференція на тему: «Шлях до економічного прогресу України». Учасники конференції матимуть змогу сформувати візію економічного майбутнього України. Найближчі роки стануть вирішальними для України. Учасники дискусій обговорять, перспективи економічного розвитку, тренди в світовій економіці, шлях економічного розвитку країни. Про це та інше, ви матимете змогу почути від спікерів: провідних бізнес-експертів, економічних аналітиків, українських міністрів та народних депутатів. Серед них: Віктор Суслов – Міністр економіки України (1997-1998); Павло Шеремета – Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014); Роман Шпек — Міністр економіки України (1993-1995); Леонід Кравчук — Перший Президент України (1991-1994); Ніна Южаніна — народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики; Віктор Галасюк —  голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва; Тетяна Коротка — заступник бізнес-омбудсмена; Олександр Громико – президент Української асоціації виробників; Ліна Клебанова — замголови Комітета Підприємців України, Андрій Кривонос — голова директорату Асоціації франчайзингу; Валерій Яковенко — співзасновник і керівник компанії DRONE.UA; Михайло Чобанян — засновник криптобіржи KUNA и Blockchainhub.one.

Конференція складатиметься з трьох панельних дискусій: «Минуле, теперішнє та майбутнє», «Глобальні економічні потрясіння», «Індустріальна революція 4.0» та кейс-стаді: моделювання розвитку країни.

Організатором події виступить ГО «Фундація інноваційного лідерства». Співорганізатор — компанія SIC Group.

Захід є актуальним та цікавим для громадськості, політикуму та бізнесу, оскільки він показує важливість комунікації та співпраці між представниками бізнесу та органами державної влади задля пошуку ефективних моделей економічного розвитку держави.

Детальна програма конференції

Акредитація для ЗМІ

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.