Події
Конкурс на честь пам’яті Юрія Лебедєва
У ІІ Щорічному конкурсі есе пам’яті Юрія Лебедєва визначено переможців. Після дискусії журі та дешифрування робіт 1-е місце зайняла О. Сінгаєвська; 2-е — А. Тітова; 3-є — Д. Михаленко.
Завдяки юридичній фірмі EQUITY, яка традиційно підтримує освітні заходи, переможці отримають грошові призи. Окремо, мамою Юрія Лебедєва, юристки, адвокатки та випускниці юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, Мариною Лебедєвою відзначені есе А. Щербини та М. Агаркової. Але найголовніше — це вшанування пам’яті тих, кому ми завдячуємо можливістю навчатися, працювати та зберігати гідність.
Читайте також: Про дарування коштів, що знаходяться на рахунку в банку
Конкурсна комісія складалась із М. Лебедєвої, професора ННІ права та наукового керівника магістерської роботи Юрія — Олени Кохановської, викладачів ННІ права та однокурсників Юрія — О. Москалюка та Г. Дубова, а також Б. Бондаренка — викладача ННІ права, який протягом двох років був бойовим медиком. Тема цьогорічного конкурсу — «Конституційна дилема: між правом на життя та обов’язком захисту Вітчизни». Нагородження переможців відбулося 19.03.2026 року.
Читайте також: Три етапи мистецьких конкурсів для відбору творів за президентською ініціативою
Юрій Лебедєв закінчив КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю правознавство у 2008 року. 24 лютого 2022, в перший день повномасштабного вторгнення пішов у ТрО. Надалі службу продовжив в 23 окремому батальйоні спеціального призначення, який входив до складу Президентської бригади ім. гетьмана Богдана Хмельницького. Він загинув 28 січня 2024 року під час здійснення штурмових дій. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького третього ступеня (посмертно).
Підготувала Лариса Козаченко
Джерело: Юридичний вісник України







