Київський форум з кібербезпеки - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Події

Київський форум з кібербезпеки

Дата публікації:

Днями в столиці України пройшов міжнародний форум з кібербезпеки, який ініціював Офіс Генерального прокурора (далі – ОГП)задля створення платформи активного діалогу та взаємодії для подолання викликів цифрового світу. Форум об’єднав понад 80 експертів з 20 країн світу, які зустрілися для обміну найкращими практиками в цій сфері та напрацювання спільних рішень щодо протидії кіберзлочинам й ефективного їх розслідування.

Читайте також: 17 посад сфери безпеки інформації та кіберзахисту додано до класифікатора професій

«У глобальному масштабі без скоординованих дій компетентних органів між собою, застосування міжнародного співробітництва під час кримінального провадження ефективна протидія та розслідування злочинів цієї категорії не будуть результативними. Ми в Офісі Генпрокурора запровадили нову кіберспеціалізацію прокурорів та створили відповідний підрозділ. Також надзвичайно активно співпрацює з іноземними колегами наш департамент міжнародно-правового співробітництва», – зазначила Ірина Венедіктова під час відкриття форуму.

Офіс Генпрокурора як центральний орган з питань міжнародного співробітництва під час кримінального провадження на стадії досудового розслідування постійно вживає заходів для якісного виконання запитів про міжнародну правову допомогу компетентних органів іноземних держав у справах про злочини, що носять транснаціональний характер, стосуються діяльності міжнародних кібергруп злочинців-хакерів та якими завдано збитків на значні суми державним і приватним інтересам. Протягом 2020 року до ОГП від компетентних органів США, ФРН, Франції, Швейцарії, Нідерландів, Австрії, Південної Кореї, Польщі та інших держав надійшло 60 клопотань з питань розслідування злочинів у сфері кіберзлочинності. За десять місяців 2021 року Офісом Генерального прокурора отримано ще понад 70 таких запитів.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Читайте також: Стандарти кібергігієни нотаріуса

Генеральний прокурор нагадала учасникам форуму про масштабні та успішні спільні міжнародні спецоперації з викриття небезпечних кіберугруповань, виголосивши при тому, що кібератаки стають все більш інтелектуальними, небезпечними та не мають географічних кордонів. Реакція на них має бути блискавичною, законною і суворою. «Вітчизняні ІТ-фіхівці користуються повагою і попитом на міжнародному ринку, однак Україна наразі стала й одним зі світових хабів кіберзлочинності. Наша мета, аби нові технології змінювали життя на краще, а не давали ширші можливості для зловживань, правопорушень і шахрайств. Сподіваюся, що наш міжнародний форум із кібербезпеки та платформа дій, яку ми на ньому створимо, дозволить нам спрямувати синергію наших зусиль для того, щоб цифровий світ став безпечнішим», – констатувала Генпрокурор.

У свою чергу, заступник голови Консультативної місії ЄС в Україні Фредрік Весслау додав, що форум є чудовою ініціативою Офісу Генерального прокурора, бо співпраця у боротьбі з кіберзлочинністю є надзвичайно важливою, адже вона не має кордонів.

Читайте також: Національний банк перевірятиме впровадження посиленого кіберзахисту

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Події

На Вінниччині презентували Центр безпеки громадян

Опубліковано

on

От

Днями в Краснопільській територіальній громаді (Гайсинський район) розпочав свою роботу Центр безпеки громадян, будівництво якого тривало майже рік.

Читайте також: «Центри безпеки» об’єднають поліцію, швидку меддопомогу та пожежну службу

Відкриття Центру безпеки відбулося за участі начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка, голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, керівника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області Руслана Шевчука, представників місцевої влади, самоврядування та громадськості. Центр безпеки у територіальній громаді поєднує функції забезпечення громадської безпеки та захисту від надзвичайних ситуацій. Наявність ефективної комунікації надає можливість поліцейським та рятувальникам діяти однією командою та швидко реагувати на звернення громадян про допомогу.

Джерело: Юридичний вісник України

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram
Читати далі

Події

IV Business & Legal Agri Forum

Опубліковано

on

От

Запрошуємо взяти участь у форумі IV Business & Legal Agri Forum, який відбудеться 30 березня 2022 року у готелі «Прем’єр Палац».

Попередня програма та реєстрація за посиланням

Деталі форуму будуть надані пізніше

 

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram
Читати далі

Події

23 лютого в Києві відбудеться IV Міжнародний кримінально-правовий форум

Опубліковано

on

От

Захист у кримінальному процесі продовжує утримувати пальму першості серед найбільш популярних напрямів на українському ринку юридичних послуг, адже кримінально-правові ризики присутні практично в будь-якій сфері діяльності.

За даними Офісу Генерального прокурора, за січень — листопад 2021 року зареєстровано 668 486 кримінальних проваджень та оголошено понад 67 тисяч вироків. Зі свого боку, Рада бізнес-омбудсмена повідомляє, що приблизно 14% скарг від представників бізнесу стосуються саме правоохоронної системи.

Останнім тенденціям галузі, основним змінам у кримінальному та процесуальному законодавстві, кримінально-правовим викликам для бізнесу, актуальній судовій практиці в різних категоріях злочинів будуть присвячені дискусії в рамках IV Міжнародного кримінально-правового форуму, який відбудеться 23 лютого 2022 року в м. Києві.

У фокусі дискусій такі питання:

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram
 • Кримінально-правові виклики для бізнесу — 2022
 • Антикорупційні реалії
 • White Collar Crimes
 • Зловживання процесуальними правами
 • Кримінальні провадження з іноземним елементом

До участі у форумі запрошено найкращих адвокатів України із захисту в кримінальних провадженнях, суддів, представників профільних міністерств, правоохоронних та контролювальних органів, Ради бізнес-омбудсмена, а також юрисконсультів великих компаній реального сектору економіки.

 • Дата проведення: 23 лютого 2022 року
 • Час проведення: 09:00–18:45
 • Місце проведення: м. Київ, готель «Прем’єр Палац» / онлайн
 • Організатор: газета «Юридична практика»
 • Генеральний партнер: АО AVER LEX
 • Експертний партнер: Equity
 • Професійний партнер: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»
 • Стратегічний партнер: ЮК VB Partners

Програма та реєстрація  доступні за посиланням

Контакти:

Наталія Булко, продаж квитків
(067) 238-83-08, e-mail: [email protected]

Анатолій Гвоздецький, координатор Форуму
(096) 372-49-69, e-mail: [email protected]

Вікторія Черкасова, івент-менеджер
(097) 616-76-19, e-mail: [email protected]

Вероніка Коломієць, із питань партнерства
(050) 849-04-33, e-mail: [email protected]

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link