Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

Події

Legal Training “Legal Vibes for Dev’s”

Опубліковано

on

Первая часть двухдневного юридического тренинга для Devs, посвященная юридическим аспектам работы Devs в Украине.

Спикеры: юристы-практики, которые разберут Ваши реальные кейсы и дадут эффективные рекомендации.

Події

Discussion Hub «Резонансні кримінальні провадження»

Опубліковано

on

От

Шановні пані та панове!

Пропонуємо Вам безоплатно відвідати LHS Discussion Hub «Резонансні кримінальні провадження» в рамках Школи кримінальної практики,  що відбудеться 8 серпня 2018 року на базі оствітньої платформи Legal High School.

Акція не поширюється на онлайн-формат!

Щоб скористатися цією пропозицією, зареєструйтесь на нашому сайті за посиланням.

Будемо раді зустріти вас у Legal High School
на 2-му поверсі БЦ «Леонардо»
(вул. Володимирська 52/17).

Читати далі

Події

Прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії

Опубліковано

on

От

Запрошуємо Вас стати учасниками тренінгу на тему «Прийняття управлінських рішень під час кримінального переслідування компанії», що відбудеться 17 серпня 2018 року.

Спікером виступить Денис Овчаров, партнер, керівник практики захисту бізнесу Lavrynovych & Partners Law Firm, один із адвокатів у «Справі на мільярд»!

Упродовж останніх років в Україні заведено багато кримінальних проваджень щодо великого бізнесу. Чимало компаній не розуміють, як поводитися під час кримінального переслідування.

У ході тренінгу ми говоритимемо про таке:

  • Як ефективно витрачати час на прийняття управлінських рішень та здійснювати юридичний захист, щоб результат був якнайшвидше?
  • Які потрібно приймати управлінські юридичні рішення, щоб мінімізувати ризики кримінального переслідування?
  • У чому складність комунікацій у великих компаніях між юристами та менеджментом?

Ви зможете:

  • Бачити різницю між кримінальним переслідуванням великого бізнесу та кримінальним переслідуванням середнього бізнесу.
  • Правильно поводитись із документами та коректно спілкуватись як із правоохоронними та судовими органами, так і зі ЗМІ.
  • Складати алгоритми дій до, під час та після обшуків.
  • Вдало вибудовувати піар-стратегію захисту під час кримінального переслідування компанії.
  • Та багато іншого.

Будемо раді зустріти вас у Legal High School
на 2-му поверсі БЦ «Леонардо»
(вул. Володимирська 52/17).

Читати далі

Події

Полтавський окружний адміністративний суд відзначив своє 10-річчя

Опубліковано

on

Полтавський окружний адміністративний суд відзначив десяту
річницю від початку процесуальної діяльності.

Під час урочистого зібрання з цього приводу голова суду Сергій Удовіченко звернувся до колективу зі словами вдячності за сумлінну, плідну працю, побажавши всім подальших професійних здобутків.

Як будо відзначено за минулі 10 років суддівський корпус суду поповнили нові судді, відбулися зміни в професійній діяльності всіх працівників апарату.

І попри всі труднощі, які доводилося долати на шляху становлення й утвердження адміністративної юстиції, судді та працівники апарату продемонстрували яскравий приклад високого професіоналізму й відданості справі.

Із нагоди святкування 10-ї річниці процесуальної діяльності суду чимало працівників апарату суду було відзначено спеціальними подяками. Саме ж свято пройшло в теплій і затишній атмосфері.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді