Connect with us

Події

Обговорення проекту “Концепції мовлення національних спільнот” Суспільне транслюватиме наживо

Публічне обговорення проекту “Концепції мовлення національних спільнот” розпочнеться сьогодні, 13 лютого, о 13:00.

У події братимуть участь голова правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” Зураб Аласанія, голова Наглядової ради ПАТ “НСТУ” Тетяна Лебедєва, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, член правління ПАТ “НСТУ” Роман Вінтонів і членкиня Наглядової ради ПАТ “НСТУ” Дарія Карякіна. Окрім цього, на запрошення проекту Ради Європи “Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні” під час публічного обговорення виступить експерт Ради Європи, міжнародний експерт зі свободи вираження поглядів, свободи медіа та медіарегулювання Джоан Барата Мір (Joan Barata Mir) з Іспанії. Модеруватиме подію директорка департаменту зв’язків із громадськістю та ЗМІ ПАТ “НСТУ” Вікторія Сидоренко.

Учасникам презентують проект “Концепції мовлення національних спільнот на українському суспільному мовнику”, а також рекомендації від регіональних редакцій Суспільного, профільних громадських організацій, представників громадськості національно-культурних товариств України, представників спільнот, які проживають в Україні, міжнародних організацій та експертів і представників профільних державних органів.

Також відбудеться обговорення Концепції у групах, що дозволить напрацювати конкретні пропозиції до тексту документа, які систематизує і врахує у своїй подальшій роботі над Концепцією команда Суспільного.

Стежити за обговоренням можна онлайн на офіційній сторінці UA: ПЕРШИЙ у YouTube, а також на Facebook-сторінці UA:Суспільного мовлення.

Джерело: https://suspilne.media/news/153

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.