Connect with us

Події

Останні квитки на осінні форуми для правників і бізнесу

«А2B Forum: Адвокатура для бізнесу» – бізнес-форум, на якому ви зможете не тільки почути точку зору експертів в сфері корпоративного права та бізнесу, але й поглянути під іншим кутом на актуальні для Вас питання. Форум об’єднує представників юридичного ринку, банківського сектору, аудиторів та корпоративних юристів, навколо вирішення актуальних питань супроводу діяльності й захисту бізнесу на національному та міжнародних ринках.

Що заплановано? 

6 сесій, 40 ТОП спікерів і експертів, 8 годин продуктивного нетворкінгу, а головне – можливість задати питання провідним правникам та фінансистам країни, зустрічі з колегами та нові знайомства.

Програма «А2В Forum: адвокатура для бізнесу» на нашому сайті.

Дата проведення: 20 вересня 2019 року з 09:00 до 17:30

Місце проведення: IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15, Київ

Під час форуму обговоримо та подискутуємо, зокрема, про таке:

 •   Захист інвестицій: деюре vs дефакто
 •   Корпоративний конфлікт як елемент рейдерства 
 •   Банкрутство як засіб перезапуску бізнесу
 •   Антирейдерська комісія: як протидіяти необґрунтованим рішенням?
 •   Спеціальне декларування. Чи можлива в Україні податкова амністія?.
 •   Внутрішній комплаєнс: аудит як превентивний засіб форензик
 •   Інновації в бізнесі: як нові технології вплинуть на роботу з клієнтами 
 •   Кібербезпека для бізнесу
 •   GR – ефективний метод уникнення помилок в роботі з державним сектором
 •   Чесна конкуренція: як протидіяти «не ринковим» прийомам 
 •   Кейси по захисту власності в національних та міжнародних інститутах
 •   Законодавчі трансформації у сфері землі, будівництва та нерухомості
 •   Індустріальні парки – нова галузь/старі проблеми 
 •   Захист інтелектуальної власності. 

Питання захисту інвестицій в Україні обговорять Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS та Андрій Рибальченко, генеральний директор УАІБ. Екс-державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська розповість як захиститися від недоброчесної конкуренції, а Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group,  про захист від порушень під час проведення публічних закупівель.

 Сесія 1В буде присвячена взаємодії бізнесу  та державного сектору,  засобам протидії тиску на бізнес, роботі антирейдерської комісії. Серед спікерів: Олександра Сасіна, адвокат, старший партнер Pavlenko Legal Group; Олександр Строкань, радник, адвокат практики вирішення спорів MITRAX та Вероніка Зарубицька, адвокат AMBER Corporation.

Питанням  кібербезпеки та захисту  інтелектуальної власності  присвячена Сесія 2А. Ви почуєте фахову думку Андрія  Ілюка, адвоката, керівника судової практики ЮФ «TEFFI Law Firm»; Олександра Кардакова, Голови Наглядової Ради «ОКТАВА КАПІТАЛ»; Анастасії Шевченко та Андрія Кравченко, – представників провідного розробника інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів «ЛІГА:ЗАКОН». Питання захисту торгової марки висвітлить Вікторія Сопільняк, адвокат, патентний повірений, партнер ПЮА  «Дубинський & Ошарова», а Антон Тарасюк, керуючий партнер IT legal.Group виступить з доповіддю «Битва за домен в доменному арбітражі». Модератором сесії виступить Ольга Дмитрієва, адвокат, керуючий партнер АО «Дмитрієва та партнери».

Відносно питань банкрутства та фінансового захисту своєю експертною думкою з учасниками поділяться:  Ірина Сербін, адвокат, арбітражний керуючий, партнер АО “Юридична фірма “ARIO”; Арсен Мілютін, директор Департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення АТ “Ощадбанк”; Сергій Бойко, начальник відділу судової роботи з проблемними активами Управління роботи з проблемними активами НБУ та Богдан Шишковський, старший юрист KPMG Law Ukraine.

Під час Сесії 3А, модератором якої виступить Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АK «Маршаллєр і партнери», буде розглянуто питання рейдерства в Україні. Відносно антирейдерської практики в аграрному секторі,  корпоративним конфліктам та захисту власності в національних та міжнародних інститутах ви почуєте виступи  Андрія Молчанова, адвоката, молодшого партнера АО «Вдовичен та Партнери»; Станіслава Скрипника, виконавчого партнера Lavrynovych & Partners Law  Firm; Михайла Кочерова, керуючого партнер IBC Legal Services та Олександра Руденко, радника KPMG Law Ukraine. Марина Тіщенкова, директор ТОВ «НВО «ЕКОАЛЬЯНС», розповість про судову інженерно-екологічну експертизу як ефективний метод захисту бізнесу  від незаконних дій органів контролю.  

На Форумі не залишимо без уваги питання земельних відносин та нерухомості, як перспективного активу бізнесу. На всі запитання нададуть відповіді представники Генерального партнера форуму юридичної фірми «TOTUM», а саме: керуючий партнер Богдан Яськів, старший партнер Юрій Хапко, та Олександр Воронюк, керівник практики врегулювання спорів. 

Обіцяємо: буде професійно, цікаво та корисно. 

Поспішайте з реєстрацією адже кількість місць обмежена

Довідки за тел.: 067 343-34-07, еmail: [email protected]

Генеральний партнер заходу: ЮФ «TOTUM».

Професійний партнер заходу: АО «Вдовичен та партнери».

Партнери заходу: VB PARTNERS, Pavlenko Legal Group, ЮК «AMBER», Lavrynovych & Partners Law  Firm, IBC Legal Services, ТОВ «НВО «ЕКОАЛЬЯНС», ЮФ «TEFFI Law Firm», ЛІГА:ЗАКОН.

Події

Презентація арт-простору в суді

Що може врятувати нас від сумної буденності? Відповідь проста: мистецтво в усіх його проявах.

Так, нещодавно в стінах П’ятого апеляційного адміністративного суду (Одеса) відбулася презентація арт­простору #СфераТворчості — для студентства та всіх бажаючих долучитися до прекрасного. Роботи художників Одеського регіону для юридичної спільноти представила доктор мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України Ольга Тарасенко, яка наголосила на значному духовному впливі мистецтва не лише для юного покоління майбутніх правників, а й для носіїв державної влади сьогодення.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

Адмінюстиція в Польщі та Україні: порівняльні аспекти

Двадцять сьомого вересня у Львові відбулася Міжнародна конференція «Адміністративна юстиція в Польщі та в Україні: порівняльні аспекти», під час якої її учасники розглянули актуальні питання здійснення адміністративного судочинства в двох сусідніх країнах.

Одразу зазначимо, що конференцію було організовано Восьмим апеляційним адміністративним судом, Міжнародною фіскальною асоціацією (IFA Ukraine), юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Всеукраїнською асоціацією адміністративних суддів. На її початку до присутніх з вітальним словом звернувся голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, який подякував усім учасникам, а особливо гостям із Польщі за те, що вони готові ділитися досвідом щодо актуальних питань здійснення судочинства. Як підкреслив М. Смокович, основним показником у діяльності суддів в Україні є людина, адже найголовніше, щоб кожен міг реалізувати своє конституційне право на незалежний і справедливий суд для захисту основоположних прав, свобод та інтересів. Саме суди адміністративної юрисдикції є тими органами, які покликані забезпечувати захист прав людини у її взаємодії з державою, а також контролювати правомірність здійсненням органами та посадовими особами державної влади наданих їм владних повноважень.

 

Учасників конференції привітав також ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник, зазначивши, що тісна співпраця представників наукового середовища та суддів є передумовою майбутніх позитивних змін у законотворчій діяльності, правозастосуванні та безумовно вплине на ефективність здійснення адміністративного судочинства.

Натомість член Вищої ради правосуддя Олег Прудивус як суддя адміні стративної юрисдикції поділився власним досвідом перебування у 2007 році на стажуванні та навчанні в Польщі, у тому числі у Вищому адміністративному суді цієї країни. Як було зазначено, рівень розвитку адміністративної юстиції в Польщі дуже високий, зважаючи на той факт, що адміністративна юстиція, як і в Україні, там ще досить молода. Польща перейняла передовий досвід провідних європейських країн, тому співпраця з представниками наукового і суддівського середовища допоможе вийти Україні на якісно новий рівень та досягнути ще кращих результатів у сфері здійснення судочинства. Як нагадав Олег Прудивус, одним з основних завдань Вищої ради правосуддя є формування високоякісного суддівського корпусу.

У свою чергу, президент Міжнародної фіскальної асоціації (IFA Ukraine), суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Наталія Блажівська звернула увагу присутніх, що зміни, яких очікує суспільство, вимагають від суддів, практикуючих юристів та науковців співпраці, обміну думками та активної щоденної роботи. «Сьогоднішній захід є лише початком майбутньої плідної співпраці та ще більше переконає всіх у тому, що цінності мають бути передусім: при прийнятті рішень судді повинні керуватися принципами верховенства права. Проблеми, з якими стикаються польські колеги­судді, є актуальними і для української правової системи», — підкреслила Н. Блажівська.

Згідно з регламентом конференцію було поділено на дві сесії, на яких доповідачі закцентували увагу на актуальних питаннях здійснення адміністративного судочинства в Україні та Республіці Польща. Обговорення стосувалося конкретних проблемних питань, що виникають під час здійснення адміністративного судочинства, зокрема, новел правового регулювання трансферного ціноутворення та судової практики в цій категорії справ, форм протидії уникненню оподаткування, судової медіації в податкових спорах, представництва в адміністративному процесі, дискреції в діяльності фіскальних органів, адміністративного розсуду в податковому провадженні, а також порівняння правового регулювання податку на доходи фізичних осіб в Польщі та в Україні.

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Події

Тиждень правових знань на Волині

Із нагоди професійного свята — Дня юриста на Волині стартував Тиждень правових знань, який триватиме до 8 жовтня.

У зв’язку з цим у закладах культури області пройдуть тематичні виставки правової літератури, консультації у сфері міжнародно­правового співробітництва з питань реалізації та захисту прав людини. Крім того, заплановані виступи фахівців­юристів у ЗМІ з питань держави і права. Працівники волинської юстиції також проводитимуть тематичні масові заходи правового, інформаційного, освітнього та виховного характеру у навчальних закладах.

Так, днями в приміщенні ГТУЮ відбувся день відкритих дверей для студентів­юристів та громадськості з метою популяризації напрямів роботи в установах юстиції в локаціях: з питань нотаріату, ДВС, ДРАЦСу, управління державної реєстрації та державної реєстрації нормативно­правових актів, правової роботи та правової освіти, у сфері банкрутства, персоналу, судової роботи, міжнародного співробітництва, організаційної роботи тощо.

Також із метою надання громадянам області юридичних консультацій працюватимуть 3 громадські приймальні управління юстиції та будуть організовані виїзні прийоми громадян керівництвом управління юстиції.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.