Connect with us

Події

П’ята річниця відкриття Бюро правової допомоги в Україні

Днями в Києві розпочало свою роботу ще одне Бюро правової допомоги, розташоване на лівому березі столиці за адресою: вул. Дніпровська Набережна, 23. Це перше бюро в Дарницькому районі міста, який є одним із найбільших у Києві за кількістю населення та площею території (15,6% до загальної площі столиці). За статистичними даними чисельність зареєстрованого тут населення становить понад 348 тисяч осіб, саме тому стратегічно важливим було забезпечити доступ до безоплатної правової допомоги в цьому районі.

Читайте також: Працівникам центрів БПД підвищать оклади

«Ще зі шкільних часів 1 вересня було днем надій та сподівань — у когось на краще майбутнє, в когось — на реалізацію задумів. Цей день для системи безоплатної правової допомоги є також важливою датою. Так, у 2016 році саме 1 вересня запрацювали понад 400 бюро по всій Україні. А в столиці свої двері для всіх відкрило вже 5-те за рахунком бюро правової допомоги, яке є однією з кращих можливостей для громадян реалізувати свої спроможності в захисті прав та законних інтересів», — розповідає директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві Михайло Харін, додавши, що Клієнтами бюро правової допомоги в місті за увесь час роботи стали вже понад 4 500 громадян. Серед них — внутрішньо переміщені особи, діти, учасники бойових дій, власники земельних ділянок, а також інші категорії, визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Читайте також: Система БПД набирає популярності

За окремими видами справ фахівці бюро правової допомоги мають можливість представляти інтереси осіб у суді, хоча в переважній більшості випадків вдається вирішити спір шляхом примирення сторін або на користь клієнта. «Щодня ми працюємо з клієнтами і прагнемо забезпечити їм не лише якісну правову допомогу, а й розширити точки доступу до безоплатної правової допомоги в місті Києві, бо розуміємо, що в першу чергу це є позитивним результатом для громадян, а ми працюємо саме для них», — додала директорка Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД Леся Бурчак.

Читайте також: Адвокати активно долучаються до співпраці із системою БПД

Підготував Ілля МОРОЗ,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.