Connect with us

Події

Програма PACE.UA (щодо реформування пенітенціарної системи України)

Опубліковано

В останню декаду квітня заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька провела зустріч з головою Офісу Управління ООН з наркотиків і злочинності (УНЗ ООН) в Україні Харшет Вірк. Під час заходу було презентовано нову програму УНЗ ООН — «Допомога пенітенціарній системі у відповідь на збройний конфлікт та пов’язані з ним нагальні потреби в Україні» (PACE.UA Programme). Її мета — посилення ефективності, готовності та спроможності реагування на кризові ситуації системи пенітенціарної служби в Україні та забезпечення відповідності її діяльності міжнародним та європейським пенітенціарним стандартам.

Читайте також: Набрав чинності закон про відповідальних за права затриманих

Програма PACE.UA запроваджується Управлінням ООН з наркотиків і злочинності протягом березня 2024 — грудня 2025 року. Донором проекту виступив уряд Федеративної Республіки Німеччина.

Як прозвучало, з початку повномасштабного вторгнення рф у нашу країну пенітенціарна система України зазнала значних збитків, у ході нещодавнього обстрілу Києва серйозно пошкоджено й приміщення Пенітенціарної академії України. Підтримка міжнародних партнерів є критично важливою для забезпечення ефективного функціонування пенітенціарної системи України та її поступового відновлення. PACE.UA Programme сприятиме продовженню інституційного реформування пенітенціарної сфери України, розвитку технічних та безпекових спроможностей визначених в’язниць, надаватиме відповідну експертну підтримку, як у сфері підготовки кадрів, так і спрямовану на розвиток програм реабілітації та ресоціалізації ув’язнених із метою підвищення ефективності управління та забезпечення дотримання прав людини.

Читайте також: До 10 років позбавлення волі за ухилення засудженого від військової служби за контрактом, який він підписав

Під час зустрічі сторони обговорили майбутні вектори роботи та визначили перспективні напрями співпраці.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.