Connect with us

Події

Розпочалася реєстрація на Громадський Форум СОТ

Опубліковано

На сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,  поміщено повідомлення, що з 2 по 4 жовтня 2018 р. в місті Женева (Швейцарія) на базі штаб-квартири СОТ відбудеться Громадський Форум Світової Організації Торгівлі.

Знайти інформацію щодо Форуму можна на веб-сайті СОТ.

Форум є дуже популярним заходом –  його відвідують приблизно 1500 зацікавлених осіб. Кожного року участь у Форумі приймають парламентарі, голови держав, представники найвпливовіших бізнесових кіл світу.

Цьогоріч Форум буде присвячено питанням впливу розвитку технологій на торгівлю і матиме назву «Торгівля 2030». Всі охочі зможуть висловитися з приводу того, чи зможе торгівля позитивно впливати на створення робочих місць.

Обговорення  відбуватиметься з урахуванням Цілей сталого розвитку, що їх людство поставило перед собою та планує досягти до 2030 р.

Як головні напрями на форумі висвітлюватимуться:

  • торгівля та забезпечення сталого розвитку;
  • нові можливості торгівлі у зв’язку із розвитком технологій;
  • більш інклюзивна торгівельна система.

Метою цьогорічного обговорення визначено пошук платформи для обміну думками в межах СОТ, яка б дозволила учасникам відслідковувати та вчасно сприймати тенденції розвитку торгівлі.

Взяти участь у Форумі можуть представники громадянського суспільства, наукових кіл, бізнесу, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Світова Організація Торгівлі вибере найкращі пропозиції щодо тематики обговорень. Заінтересовані учасники мають заповнити реєстраційну форму та надіслати її на електронну адресу [email protected] до 4 червня 2018 р.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.