Connect with us

Події

Судді готуються до з’їзду

Опубліковано

ХХ черговий з’їзд суддів України відбудеться 18 вересня. Таке рішення ухвалили члени Ради суддів України під час засідання, яке відбулося 21 червня в Києві.

Проведення з’їзду суддів України у вересні зумовлене необхідністю призначення судді Конституційного Суду за квотою з’їзду суддів України. Про місце його проведення делегатам буде повідомлено не пізніше, ніж за 14 днів до дати початку форуму, запевняють організатори.

Читайте також: Звільнення судді з посади за порушення присяги не може свідчити про те, що він не є суб’єктом злочину державної зради

«Проведення з’їзду суддів України у вересні й призначення судді Конституційного Суду ‒ це один з маркерів наших євроінтеграційних прагнень і в багатьох документах зафіксована, в тому числі, вимога про обрання хоча б одного судді КСУ, тому тут зволікати нам точно не потрібно», ‒ сказав голова Ради суддів України.

Також, попередньо, до порядку денного внесені питання: про затвердження змін до Кодексу суддівської етики; про обрання двох членів Вищої ради правосуддя; про обрання Ради суддів України; про інформацію Державної судової адміністрації України щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення судів тощо.

У рішенні про скликання з’їзду члени Ради суддів України затвердили розрахунки кількості делегатів на ХХ черговий з’їзд суддів України від судів усіх юрисдикцій та інстанцій й затвердили список членів РСУ, уповноважених Радою ініціювати створення організаційного комітету з підготовки та проведення спільних зборів місцевих загальних судів України й прописали інші організаційні питання забезпечення проведення форуму.

Читайте також: До 3 400 грн штрафу за невжиття заходів щодо ухвали суду про привід

На засідання також був запрошений тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної судової адміністрації України Максим Пампура.

Підготував Дмитро Бондаренко,
спеціально для ЮВУ

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.