Connect with us

Законодавство

До 3 400 грн штрафу за невжиття заходів щодо ухвали суду про привід

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо забезпечення поваги до суду та оперативності розгляду кримінального провадження судом № 11387.

Читайте також: Відмова у задоволенні заяви щодо рішення, дії чи бездіяльності органу влади – відповідача в порядку виконання рішення суду може бути оскаржена окремо

Зокрема новою ст. 185-6-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропоновано встановити, що залишення посадовою особою без розгляду ухвали суду про привід, безпідставне невиконання ухвали суду про здійснення приводу особою, на яку покладено її виконання, а так само повернення суду ухвали про привід без письмового пояснення причин її невиконання – тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Передбачається й збільшення штрафів за прояв неповаги до суду або Конституційного Суду України (ст. 185-3 цього Кодексу).

Нагадаємо, тримання під вартою підозрюваних у вчиненні злочинів проти національної і громадської безпеки під час війни визнано конституційним

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.