Connect with us

Події

У Харкові запрацювали сімейні радники

Опубліковано

У Харкові на базі правового клубу PRAVOKATOR відбулася презентація ініціативи «Сімейні радники», повідомляє прес-служба Мін’юсту.

«Сімейні радники» — спільний проект Міністерства юстиції, системи безоплатної правової допомоги та громадськості. Запровадження цього інституту є імплементацією міжнародного досвіду щодо якісного надання правової допомоги в сімейних питаннях.

Першими сімейними радниками в Харкові стали Людмила Леготіна та Ольга Олефір. «Сімейні радники — це активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді, більшість із яких самі постали перед проблемами домашнього насильства і вже давно допомагають іншим людям боротися за свої права. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права та захищати їхні права», — зазначила заступник Міністра юстиції Іванна Смачило.

Фактично сімейні радники працюють як волонтери та забезпечують комунікацію між постраждалими та відповідними співробітниками Мін’юсту й інших органів державної влади. Вони виступають лише допоміжною ланкою. Консультації та захист надають громадянам юристи й адвокати системи безоплатної правової допомоги.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.