Connect with us

Події

«Урок справедливості» від суддів

Опубліковано

Двадцятого червня 2023 року працівники Дніпропетровського окружного адміністративного суду відвідали тамтешній дитячий будинок – інтернат для дітей з ДЦП, аби поспілкуватися з вихованцями цього закладу на тему правосуддя та медіації, в доступній формі розповісти дітям про принципи справедливості, мирного вирішення спорів, а також передати гостинці та смаколики від всього колективу суддів.

Читайте також: Кримінальну відповідальність за корупцію у сфері правосуддя буде посилено

Ініціював акцію голова суду Андрій Коренев із нагоди Днів адміністративної юстиції України. В рамках заходу судді Василь Ільков та Олег Ляшко для вихованців закладу провели «Урок справедливості», під час якого дітям був продемонстрований мультфільм про суд «Слон проти Жирафи», після перегляду якого діти мали можливість висловити свої аргументи щодо шляхів мирного та справедливого вирішення спору між казковими героями. Під час дискусії судді запропонували інтернатівцям вирішити спір між командами шляхом медіації. Так, за результатами медіації була складена угода між групою «Слона» та групою «Жирафи». На завершення візиту суддів діти поділилися своїми враженнями, а керівництво закладу висловило подяку та сподівання на подальші зустрічі.

Читайте також: Відповідальність за ухилення від виконання обов’язків буде й щодо малолітніх, а не лише неповнолітніх дітей

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.