Connect with us

Події

Відбувся наймасштабніший захід з кримінального права та процесу цього року – 9-th Kyiv Criminal Law Forum

6 грудня центром обговорення реформ у кримінальній юстиції, міжнародно-правових аспектів у кримінальній практиці; успішних кейсів захисту у справах про корупційні злочини;  сучасних технологій та комунікацій, а також інших актуальних проблем кримінального законодавства, – став 9-th Kyiv Criminal Law Forum.

Захід традиційно відкрили Зоя Ярош, Президент ААУ, керуючий партнер АО Marshaller Group та представники Генеральних партнерів форуму – Тарас Пошиванюк — партнер EQUITY Law firm та Олексій Шевчук, партнер АО Barristers, член Правління ААУ.

Перша сесія була присвячена головним змінам, які відбулися в кримінальному праві за останній рік. Модератором виступив Тарас Пошиванюк — партнер EQUITY Law firm.

Під час сесії були обговорені Зміни до КПК, практика Вищого антикорупційного суду України, революційні рішення Конституційного Суду у кримінальному процесі, кримінальні проступки, судова практика та оцінка тенденцій правових позицій Верховного Суду та стратегія захисту клієнта.

Спікерами виступили:

Катерина Гупало — партнер, адвокат, керівник практики кримінального права та захисту бізнесу АО “Arzinger”, член правління ААУ.

Віра Михайленко — слідчий суддя Вищого антикорупційного суду, кандидат юридичних наук.

Олександр Шадрін — партнер АО «Barristers».

Денис Шкаровський — адвокат, радник VB PARTNERS.

Олександра Яновська — суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н., професор.

Олександр Лисак — партнер EQUITY Law firm, адвокат.

Сучасним технологіям та комунікації у кримінальній юстиції була присвячена дискусійна панель 2В 9-th Kyiv Criminal Law Forum, яку модерував Олексій Шевчук – партнер АО «Barristers», член Правління ААУ.

Володимир Безмалий, консультант ООН з питань інформаційної безпеки та Дмитро Золотухін, експерт з конкурентної розвідки та інформаційних війн розповіли адвокатам, як краще захисти інформацію при використанні сучасних засобів комунікацій.

Продовжила тему Катерина Дробязко, адвокат Amber Law Company, яка зупинилась на питання електронних доказів: проблем доказування, дослідження та спростування.

Про те, як адвокатам взаємодіяти зі ЗМІ та активистами під час ведення резонансних справ розповіли Наталія Влащенко, генеральний продюсер телеканалу ZIK, ведуча суспільно-політичних програм та Тетяна Дмитрюкова, юрист, член юридичної команди проекту “Тисни” (Bihus. Info).

Про пошук релевантної інформації в щоденній роботі адвоката доповідав Григорій Маленко, керуючий партнер агентства «SERM».

Тетяна Локацька, голова Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України, юрист, журналіст розповіла про громадський контроль правоохоронних органів та участь в ньому адвокатів.

Антон Геращенко

Експертами сесії виступили Антон Геращенко — заступник міністра внутрішніх справ України та Годуєва Ксенія — старший детектив Національного антикорупційного бюро України

Безліч кейсів ефективного захисту в кримінальному процесі розглянули під час сесії 2В 9-th Kyiv Criminal Law Forum, модератором якої виступив Олег Вдовичен, керучий партнер АО «Вдовичен та партнери», член Правління ААУ.

Були розглянуті питання актуальної практики ЄСПЛ в кримінальних справах; інтерпол: методи та прийоми співпраці; процесуальні гарантії захисту осіб, права та інтереси яких обмежуються досудовим слідством; міжнародне співробітництво у справах НАБУ; порушення недоторканості житла та його захист в кримінальних провадженнях.

Спікерами та експертами виступили:

Вадим Іванін, адвокат Amber Law Company.

Олексій Міхалевіч, партнер International Collegium of Lawyers “Legal Status” (Вільнюс, Литва).

Андрій Левковець, партнер АО «Barristers».

Дмитро Сирко, партнер та керівник практики захисту бізнесу АО “MITRAX”.

Тетяна Комарова, адвокат, доцент кафедри права Європейського союзу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Марія Зелінська, суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Сесія 3А була присвячена «Антикорупційним війнам» та успішним кейсам захисту останнього року.

Денис Бугай 

Модератором виступив Денис Бугай,  партнер VB PARTNERS, Президент Асоціації правників України.

Тетяна Гавриленко, Суддя Вищого антикорупційного суду України виступила на тему:”Відкриття матеріалів досудового розслідування іншій стороні: що, як, коли і кому?”

Про  резонансні справи року та іронічний погляд адвоката на інформацію з відкритих джерел розповів Сергій Лисенко, засновник юридичної фірми GRACERS, кандидат юридичних наук.

Юрій Радзієвський, керуючий партнер АО «Радзієвський і Яровий» розкрив тему документування отримання неправомірної вигоди та поділився останніми тенденціями у цій сфері.

Андрій Тригуб, асоційований партнер АО “Скляренко, Сидоренко та Партнери”, кандидат юридичних наук розглянув питання суб’єкта у справах про службові злочини.

Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник виступила на тему “Адвокат як представник заявника у кримінальному процесі”

В якості експертів участь у дискусії взяли:

Дмитро Терьохін, начальник третього слідчого відділу Другого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідувань злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Державного бюро розслідувань.

Сергій Грабар, старший детектив Національного антикорпуційного бюро України.

Сесію 3 B, яка була присвячена актуальним питанням сьогодення, модерував Костянтин Дорошенко, адвокат, іменний партнер АО “Лещенко, Дорошенко і партнери”.

Станіслав Борис, керівник практики безпеки бізнесу АО «Юскутум» розглянув тему розмежування хабаря та його провокації.

Про кримінальну відповідальність за рейдерство в Україні розповів Андрій Приходько, керуючий партнер ЮК “PRIKHODKO & PARTNERS”, кандидат юридичних наук.

Антон Янчук, Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів поділився особливостями передачі арештованого майна на АРМА.

Про викривача як нового учасника кримінального провадження розповів Артем Крикун-Труш, юрист DLA Piper Україна.

Максим Шевердін,  керуючий партнер АО «Шевердін і партнери» поділився етичними та психологічними аспектами роботи адвоката з клієнтом у кримінальному провадженні.

Його доповідь продовжив Спартак Суббота, науковий керівник інституту когнітивного моделювання, психотерапевт, кандидат психологічних наук, який розповів про особливості психологічної підготовки до допиту на базі особистісних характеристик.

Також в якості експерта виступила Наталія Нестор, заступник директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, д.ю.н.

ААУ висловлює подяку всім учасникам, спікерам, модераторам, експертам за активну участь у заході.

За сприяння в організації заходу:

Генеральним партнерам: AO «Barristers», EQUITY Law firm.

Партнерам: AMBER law firm, АО «Arzinger», ЮФ «GRACERS», АО «Juscutum», АО «Лещенко, Дорошенко і партнери», АО «MITRAX», VB PARTNERS, АО «Вдовичен та партнери», АО «Шевердін і партнери», ЮБ «PRIKHODKO & PARTNERS», АО «Радзієвський і Яровий»,  АБ «Катерини Нікітюк».

Медіа-партнерам за інформаційну підтримку:

Генеральному медіа-партнеру «Юридична практика», Інноваційно-аналітичному партнеру «ЛІГА:ЗАКОН», виданням та інтернет-порталам — «Юридична Газета», «Закон і Бізнес», «ЮРЛІГА», «Юрист & Закон», «LexInform», «Поради юриста»,  «Юридичний вісник України», «Українське право», «Протокол», «Lawyer.ua», «БІЗРЕЛІЗ», «ActiveLex», «Loйеr», «Дім юриста», Координаційному центру з надання правової допомоги, «Jusnote», «Femida.ua».

Повний фотозвіт та презентації спікерів – тут 

Відмітити себе у фейсбуці можна за цим посиланням

Події

Презентація проекту «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення платоспроможності»

22 січня 2020 року о 12:30  відбудеться презентація проекту «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення платоспроможності» за адресою: «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, Київ.

Проект реалізовуватиметься Асоціацією правників України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST).

Метою проекту є надання безкоштовних консультацій людям, які потребують підтримки із питань неплатоспроможності; підвищення поінформованості соціально вразливих категорій про процедури відновлення платоспроможності та про реструктуризацію кредитної заборгованості фізичних осіб; посилення залучення правничої спільноти до надання безкоштовної правничої допомоги соціально вразливим верствам населення; підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства з питань неплатоспроможності фізичних осіб; передача напрацювань в рамках проекту представникам системи надання безоплатної правової допомоги та юридичним клінікам для врахування при консультуванні населення.

Модератор:

Юліан Хорунжий, керівник проекту, член Правління Асоціації правників України, старший партнер АО «Юридична фірма «Аріо».

До участі у заході запрошено:

Денис Малюська, Міністр юстиції України;

Валерія Коломієць, заступник Міністра юстиції України;

Роберт Бонд, керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

Дмитро Наталуха, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку;

Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги;

Сергій Жуков, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;

Микола Лукашук, Голова Ради арбітражних керуючих України.

Увага! Попередня реєстрація та акредитація ЗМІ обов’язкова.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380 (44) 492-88-48, або пишіть на e-mail: project@uba.ua. Контактна особа – Олександра Мотрич, менеджерка проекту.

План заходу буде надано пізніше, перелік запрошених уточняється та може бути доповнено.

Читати далі

Події

Залишилося 8 днів до найбільшої юридичної події України – освітнього курсу «Побудова системної юридичної фірми»

30 – 31 січня та 1 лютого 2020 року Leadership in Law проведе в Києві освітній курс «Побудова системної юридичної фірми».

Освітній курс для Партнерів юрфірм, юристів, директорів з розвитку, фінансів, маркетингу та PR.

Курс розробили та проведуть: Партнери, директори з розвитку, фінансів, маркетингу та PR Asters, Sayenko Kharenko, Ілляшев та Партнери, Advanter Group, LCF Law Group, TOTUM, ADER HABER, Pavlenko Legal Group, Evris, Ario Law Firm, Філіп Морріс Україна, Sofiya Law Firm та Lavrynovych & Partners Law Firm, ZAKONONLINE.

Теми:

 • “Основи побудови системного юрбізнесу” – Партнер ТОП-ової юрфірми,
 • “Маркетинг та маркетингові комунікацію юридичної фірми” – Андрій Длігач (Advanter Group),
 • “Клієнтоорієнтованість” – Віталій Бурдак (Pavlenko Legal Group),
 • “Як маркетинг впливає на прибуток юриста: лайфхаки від маркетолога лідера ринку” – Вікторія Єсауленко (Asters),
 • “Принципи побудови команди” – Ірина Чегринцева (Evris),
 • “Бренд юридичної фірми та створення цінності” – Юлія Фурманова (LCF) та Олександра Павленко (Pavlenko Legal Group),
 • “Портфель послуг та розвиток практик” – Євгеній Солодко (Sayenko Kharenko) та Елеонора Салова (ADER HABER),
 •  “Маркетолог та продажі в юридичній фірмі” – Катерина Андреєва («Ілляшев та Партнери»),
 • “Портфель послуг та розвиток практики” – Юрій Хапко (ЮФ TOTUM),
 • “Партнерство та організаційна структура юридичної фірми” – Олександр Поліводський (Sofiya Law Firm),
 • “PR та маркетинг: синергія для зростання” – Анастасія Жуліна (Evris),
 •  “Управління репутацією юрфірми” – Володимир Бойко (Ario Law Firm),
 • “Як зберегти та утримати клієнта: інсайти від корпорацій” – Тетяна Скупова (Філіп Морріс Україна),
 •  “Керуючий партнер: функції, роль та призначення” – Максим Лавринович (Lavrynovych & Partners Law Firm),
 • “Ідеальний спікер: як юристу стати медійним обличчям?” – Ірина Главацька (Радіо «Київ»),
 • “Як юристу максимально ефективно використовувати соцмережі для розбудови особистого бренду” – Олег Киричук (Asters),
 • “ІТ інновації для підвищення ефективності діяльності юридичної фірми”. – Олександр Берназюк (ZAKONONLINE).

 

ДЕТАЛІ, РОЗКЛАД та РЕЄСТРАЦІЯ

Читати далі

Події

Трансформація лідерства та нові інструменти управління. Майстер-клас ААУ

Шановні колеги!

Комітет ААУ з медіаправа запрошує жінок-керівників на майстер-клас “Трикстер: лідерство в епоху змін”, під час якого Ви дізнаєтесь про трансформацію лідерства та нові інструменти управління.

Сьогодні трикстерами називають лідерів нового покоління. Місія трикстера – нести нове і міняти систему.

У бізнесі трикстери – це трабл-шутери і менеджери змін, провокатори, які не визнають правил, ініціюють зміни навколо себе, для яких все “неможливоє можливо”, це масштабні особистості з глобально-детальним мисленням – в кращому своєму прояві.

Під час майстер-класу Ви дізнаєтесь про: 

 • Трикстер – як новий тип лідера і чому за ним майбутнє?
 • Стратегії та інструменти управління, які допомагають генерувати нові продукти в епоху змін.
 • Трансформацію лідерства або як вести команду до нових високих результатів?

Дата: 18  січня 2020 р.
Час: 11.00 – 15.00
Місце: вул. В.Васильківська, 30 «Часопис»

Модератор заходу:  Олена Адамантіс, голова Комітету ААУ з медіаправа, провідний PR, GR -менеджер, юрист з питань захисту ділової репутації.

Спікер: Ольга Чибісова, медіа-менеджер, менеджер змін, автор теорії «трикстер – як новий тип керівника».

У медіабізнесі з 1998 року. Екс-виконавчий директор ЛІГАМЕДІА (ГК ЛІГА). Спеціаліст із антикризової комунікації. Бізнес-коуч (ICF), ведуча блогу на Телеканалі “Київ”, співзасновник школи розвитку бізнес-навичок для молоді “Star-up”.

Вартість участі для членів ААУ: 0 грн.

Для інших учасників: 500 грн.

Кількість місць: 15

Реєстрація за цим посиланням

Читати далі

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.