Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

Події

Як працює оновлене законодавство для ТОВ і ТдВ обговорять на Форумі «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

Опубліковано

on

Що потрібно бізнесу? Чіткі правила роботи, знищення рейдерства та стабільний ринок. Саме таким прогресивним та бізнес-орієнтованим став новий Закон про ТОВ та ТдВ.

Дізнайтеся під час Сесії «3А» Форуму Асоціації адвокатів України «А2В: Адвокатура для Бізнесу» як не просто виконувати, а правильно використовувати надані законом можливості для розвитку Вашої компанії.

Керуючий партнер IBC Legal Services, кандидат юридичних наук, адвокат Михайло Кочеров оцінить перші результати дії оновленого законодавства та надасть практичні поради щодо оптимізації процесів перехідного періоду.

Понад 20-річний досвід в питаннях бізнес-планування, правового аудиту і кримінально-правового захисту власності, — дозволяють Михайлу утримувати позиції одного з кращих правників в сфері обслуговування як великих компаній з історією, так і молодого бізнесу.

Під час Форуму Ви зможете не тільки послухати практика, а й задати питання будь-якому спікеру.

Форум об’єднує представників юридичного ринку, фінансового консалтингу, аудиту та корпоративних юристів і управлінців компаній, навколо вирішення актуальних питань супроводу діяльності й захисту бізнесу на національному та міжнародних ринках.

На Вас чекає:

  • 6 сесій, 
  • 40 спікерів і експертів, 
  • 8 годин продуктивного нетворкінгу, 
  • можливість задати питання провідним правникам та фінансистам країни, зустрічі з колегами та нові знайомства.

Кількість місць у залі обмежена, тож поспішайте з реєстрацією.

Події

ХІІІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес – 2019»

Опубліковано

on

Давно мрієте про власний ресторан? А можливо про затишний та комфортний готель? Чи бажаєте покращити свій готельно-ресторанний бізнес? Але Ви не знаєте з чого почати? Тоді за всіма порадами та відповідями запрошуємо Вас на ХІІІ Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес – 2019», яка відбудеться у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Спеціалізована виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» – це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів.

Саме тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей.

У рамках спеціалізованої виставки «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС»:

– 9-й конкурс професійних кухарів «ПРОСТО. Їжа без пафосу!»
– 4-й Західноукраїнський чемпіонат барменів
– Майстер-класи від відомих шеф-кухарів
– 4-й Львівський Форум готелярів і рестораторів

Запрошуємо всіх, хто будує галузь туризму та гостинності.

Буде цікаво, натхненно і головне, корисно!

Місце проведення: Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17

Читати далі

Події

Запрошення на День Бухгалтера та Аудитора

Опубліковано

on

Шановні Колеги!

Запрошуємо Вас на урочистий захід, присвячений професійному святу “День Бухгалтера та Аудитора”, якій відбудеться 15.07.19, початок о 16:00, за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА (2-й поверх).

Урочистий захід відбудеться в форматі Квіткового Балу «З любов’ю до професії».

У програмі: привітання, інструментальна музика, приємні подарунки від партнерів, тематичні фотозони.

Більш детальна інформація щодо заходу: http://celebrating15june.tilda.ws/

Реєстрація обов’язкова!

Запрошення (у паперовому вигляді) можна отримати у Виконавчій дирекції ФПБАУ, за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 10, оф. 451 (будівля ТПП України), або під час реєстрації.

З повагою,
Організаційний комітет
Тел.: (044) 586-40-82 (81)

Читати далі

Події

XXIII Международный книжный фествиаль “Зеленая волна”

Опубліковано

on

С 1 по 4 августа 2019 года в Одессе пройдут XXIII книжный фестиваль «Зеленая волна» и VII международный Корнейчуковский фестиваль детской литературы.

Формируем образ будущего вместе!

Два фестиваля проходят одновременно на общей территории.

Место проведения – центральные аллеи парка им. Т. Г. Шевченко. Экспозиция фестивалей расположится на площади 2500 кв. м.

Время работы фестивалей: 10.00 – 20.00. Вход свободный.

Структура экспозиции:

Территория «Зеленой волны»: стенды издательств и книготорговых компаний (литература художественная, нон-фикшн, учебная, научная, специальная; детская; печатная графика; периодические издания).

Пространства Корнейчуковского фестиваля
Здесь пройдут литературные чтения, театрализованные представления, литературные игры, мастер-классы, лекции, дискуссии и многое другое.
Три потока – для детей до 6 лет; для детей и подростков от 6 до 12 лет; для подростков и юношества от 13 до 18 лет.

Сценическое пространство для концертных программ и церемонии награждения победителей конкурсов Корнейчуковского фестиваля.

В фокусе фестивальной программы 2019 года литература для детей и подростков – все события сконцентрированы исключительно в этом направлении.

К участию в программе приглашаются детские писатели, художники-иллюстраторы, издатели, педагоги, артисты и музыканты.

Аудитория посетителей фестиваля: массовая, в том числе детская и подростковая аудитория; представители культурных, творческих, образовательных сфер, медиа-сообщество.

Фестивали проходят при поддержке

  • Одесского городского совета
  • Одесской областной государственной администрации

Генеральный партнер Корнейчуковского фестиваля – компания «Цитрус»

Международный книжный фестиваль «Зеленая волна» – ежегодное место встречи издателей, книгораспространителей, писателей, критиков и читателей. Проводится в Одессе с 1996 г. Включает в себя книжную ярмарку и программу мероприятий.

Направления: книгоиздание и книгораспространение, популяризация чтения, международные культурные связи, искусство иллюстрации, журналистика, словесность, просвещение.

Участники – издательства и книготорговые предприятия; писатели, деятели литературы и культуры.

Сайт: http://expodessa.com/books/

Facebook: https://www.facebook.com/greenwaveod/

Международный Корнейчуковский фестиваль детской литературы.

Проводится в Одессе ежегодно с 2013 года. Включает в себя литературные и художественные конкурсы, обширную программу мероприятий для детей и подростков. Направления: литература для детей и подростков, популяризация чтения, детское творчество, эстетическое воспитание.

Участники: детские писатели, художники-иллюстраторы, педагоги, библиотекари, издатели, редакторы, книжные блогеры, актеры, образовательные и культурные институции.

Цели и задачи фестиваля: развитие литературы для детей и подростков; развитие детского литературного и художественного творчества; выявление талантливых авторов и помощь в их продвижении; популяризация чтения; воспитание художественного и эстетического вкуса.

Сайт: http://korneyfest.com/ua/

Facebook: https://www.facebook.com/korney.fest/

Читати далі

В тренді

 

Підпишись на нашу розсилку.

Юридичні новини 1 раз на день у твоїй поштовій скринці.