Connect with us

Події

Захист прав потерпілих від домашнього насильства та надання їм допомоги

Опубліковано

Днями за участі заступника Генерального прокурора Вікторії Літвінової в ОГП відбулося засідання міжвідомчої робочої групи у формі стратегічної сесії щодо протидії кримінальним правопорушенням, пов’язаним з домашнім насильством.

Читайте також: За неповідомлення про жорстоке поводження з дитиною – виправні роботи з відрахуванням до 20% заробітку

Її мета – узгодження спільних заходів правоохоронних, державних органів та громадських організацій на цьому напрямі роботи. «Міжвідомча робоча група в Офісі Генерального прокурора створена для консолідації зусиль не лише правоохоронців, а й усіх суб’єктів протидії домашньому насильству. Адже ця проблема є комплексною, а її розв’язання залежить від цілої низки факторів», – підкреслила Вікторія Літвінова.

Читайте також: До 5 років позбавлення волі за незаконне надання психологічної допомоги

Додамо, що в сесії взяли участь представники Офісу Генпрокурора, правоохоронних органів, неурядових громадських та міжнародних організацій, а також органів державної влади. Вони разом напрацювали мапу подальшої діяльності та визначили шляхи взаємодії між суб’єктами протидії домашньому насильству та міжнародними і неурядовими громадськими організаціями. Учасники робочої групи також узгодили строки виконання стратегічних та операційних цілей задля захисту прав кожного потерпілого. Обговорювалося і питання юридичного визначення ґендерно зумовленого насильства.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.