Connect with us

Події

Турнір суддів із футзалу

Опубліковано

У перший день липня у львівському спортивному комплексі «БОСКО-АРЕНА» відбувся благодійний турнір із футзалу серед команд адміністративних судів України, метою якого був збір коштів для потреб Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Турнір було проведено Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Cуду спільно з Восьмим апеляційним адміністративним судом у рамках проведення Днів адміністративної юстиції України. У змаганнях взяли участь, крім команд судів-організаторів, команди Івано-Франківського та Львівського окружних адміністративних судів.

Читайте також: Утворено Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту

У відкритті турніру взяли участь голова КАС ВС Михайло Смокович, член Вищої ради правосуддя Олександр Сасевич, заступник голови Вищої кваліфкомісії суддів Руслан Сидорович, голови Восьмого ААС Олег Заверуха, Сьомого ААС Віталій Кузьмишин, П’ятого ААС Олександр Джабурія, очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький та начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Володимир Книгиницький. Подивитися змагання прийшло й чимало прихильників футзалу з числа суддів і працівників апаратів судів адміністративної юрисдикції та членів їхніх сімей.

За результатами зіграних матчів у напруженій боротьбі володарем кубка турніру очікувано стала досвідчена команда Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Читайте також: Адаптивний спорт – новий напрямок фізичної культури

Хоча, як уже зазначалося, основною метою змагань була не перемога якоїсь із команд, а збір коштів для потреб Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Вони будуть використані для лікування поранених військовослужбовців, які постраждали внаслідок агресії російської федерації, у вигляді витратних матеріалів для остеосинтезу та імплантації. Зазначимо, що під час турніру для потреб госпіталю вдалося зібрати понад 400 тисяч гривень. Бо, як прозвучало, сила українців полягає не лише в доблесній армії, хоробрості та непереборному бажанні захищати свою землю, а й у єдності. Поки наші воїни успішно відбивають ворожі атак, звільняючи нашу землю від агресора, а лікарі та пожежники рятують життя людей, головне завдання тих, що залишилися в тилу, підтримувати захисників, хто чим і як може.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.