Connect with us

В світі

Британський план депутінізації світової економіки

Міністр торгівлі Великої Британії Енн-Марі Тревельян збирається представити план, згідно з яким «зелені» торговельні угоди зможуть допомогти покласти край залежності світу від російських нафти і газу та «депутінізувати» світову економіку.

Читайте також: Скасовано ввізні мита і тарифні квоти між Україною та Великобританією

Про це, як пише «Європейська правда», повідомляє Reuters. Британія, яка менше залежить від російської енергії, ніж її континентальні сусіди, заявила, що швидко зростаючий зелений сектор може допомогти іншим країнам зменшити залежність від російських нафти і газу.

«Цей жахливий конфлікт в Україні підкреслив те, чого можна досягти завдяки згуртованому глобальному підходу. Це також нагадало світові, що ми повинні депутінізувати світову економіку», – йдеться в уривках промови Тревельян, оприлюднених її офісом. «Ці останні місяці показали необхідність прискорити наш шлях як глобальної спільноти, щоб рішуче відвернутися від ери залежності від палива, що забруднює, та перейти до майбутнього з нульовим значенням», – вважає міністр. У своїй промові Тревельян оголосить про гарантії позик для зеленого бізнесу вартістю майже 190 мільйонів фунтів стерлінгів і про зелену торгівлю та інвестиційну виставку на північному сході Англії восени, повідомили в її офісі.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.