Connect with us

В світі

ГПК: нові тенденції та особливості застосування

Опубліковано

У Львові місцеве регіональне відділення Національної школи суддів провело семінар для суддів місцевих господарських судів на тему: «Господарський процесуальний кодекс: нові тенденції та особливості застосування». У ньому взяли участь 46 суддів місцевих господарських судів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Семінар відкрили директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна, голова Львівського апеляційного господарського суду Борис Плотніцький та голова Господарського суду Львівської області Михайло Юркевич. Так, Оксана Польна, зокрема, звернула увагу, що в редакції кодексу змінено традиційний підхід до видів провадження в господарському судочинстві.

Для проведення навчання було запрошено суддю Львівського апеляційного господарського суду Світлану Бойко, суддів Господарського суду Львівської області Петра Манюка, Тараса Рима та суддю Господарського суду Тернопільської області Володимира Гевка. Під час семінару учасники розглянули питання щодо нових форм господарського судочинства, доказів та доказування в господарському процесі, ознайомилися з характеристикою судових витрат та переглядом судових рішень в апеляційному провадженні згідно з Господарським процесуальним кодексом України.

Окрім лекційного матеріалу, судді виконали практичні завдання, розв’язували ситуативні задачі під час роботи в малих групах та взяли участь в експрес-опитуванні за допомогою клікерів.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.