Connect with us

В світі

У Британії почалася кампанія за відмову від Brexit

Опубліковано

Нова британська політична партія розпочала національну кампанію, спрямовану на зупинення процесу виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу, повідомляє Reuters.

Партія «Відродження» (The Renew party), яка була заснована в минулому році, заявила, що намагатиметься «придушити» дискусію щодо Brexit і звинуватила провідні британські партії у втраті зв’язку з виборцями, які почуваються покинутими елітою. «Ми маємо намір бути жорсткими щодо Brexit і жорсткими щодо причин Brexit», — сказав Джеймс Торранс, керівник партійної стратегії.

«Ми будемо тиснути на депутатів, щоб розглянути національні інтереси й знову внести до порядку денного розгляд варіанту «залишитися» (в складі ЄС) під час голосування про остаточну угоду з ЄС», — додав він.

Противники Brexit намагаються отримати достатню підтримку у нижній палаті парламенту, Палаті громад, щоб заборонити будь-яку можливу угоду про вихід з ЄС, яка має бути укладена з Брюсселем у жовтні. Натомість їх опоненти переконані, що будь-яка спроба запобігти виходу з ЄС затягне Британію в конституційну кризу.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.