Connect with us

В світі

В Іспанії шукають вкрадені «чиновниками Путіна» гроші

Опубліковано

Прокуратура Іспанії дала хід розшуку в країні частини 200 мільйонів євро, які, ймовірно, були викрадені високопоставленими чиновниками уряду Путіна і стали причиною смерті юриста Сергія Магнітського, повідомляє El Mundo.

Генеральна прокуратура почала розслідування на підставі скарги, поданої британською інвестиційною компанією Hermitage Capital Management. Видання відзначає, що в 2014 році фонд уже подавав до прокуратури іншу скаргу, якої не було дано хід через недостатність підстав. У листопаді минулого року Hermitage зуміла доповнити її новими даними і зараз прокуратура визнала скаргу достатньо обгрунтованою, щоб розпорядитися про початок слідства.

Розслідування охоплює період з 2008 по 2014 роки. Передбачуване відмивання грошей в Іспанії, можливо, також здійснювалося через покупку нерухомості, автомобілів, будматеріалів, меблів, тканин і взуття, пише El Mundo.

Наразі Hermitage звинувачує «високопоставлених чиновників адміністрації Путіна» у відмиванні в Іспанії коштів на суму майже в 30 млн євро.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.