Connect with us

В Україні

450 млн євро на відновлення зруйнованої інфраструктури від ЄІБ

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України інформує, що Європейський інвестиційний банк виділить Україні гроші на два проекти відновлення – перші два транші по 100 млн євро з запланованих загальних 450 млн євро можуть бути затверджені найближчим часом, орієнтовно до кінця цього року.

Кошти будуть розподілені на два проекти:

– Ukraine Recovery III FL (250 млн євро, перший транш – 100 млн євро): спрямований на фінансування критично важливої соціальної та міської інфраструктури. Йдеться про відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії, та будівництво нової базової інфраструктури для забезпечення гідних умов життя для переміщених осіб та приймаючих громад;

Читайте також: Третій етап єВідновлення зруйнованого житла розпочнеться з 1 січня 2024 р.

– Ukraine Water Recovery FL (200 млн євро, перший транш – 100 млн євро): спрямований на фінансування інвестицій у критично важливу водну інфраструктуру в районах, які безпосередньо постраждали від війни або в яких проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про відновлення водопостачання та водовідведення, включаючи заходи, спрямовані на подолання наслідків руйнування Каховської дамби.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.