Connect with us

В Україні

Полтавські спецпрокурори поновили право СБ України щодо розпорядження нерухомим майном вартістю понад 3,7 млн. грн.

Рішенням Автозаводського районного суду м. Кременчука задоволено позов Полтавської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону в інтересах держави в особі Служби безпеки України про витребування від набувача нерухомого майна вартістю понад 3,7 млн грн.

Завдяки доказовій базі, зібраної прокурорами Полтавської спецпрокуратури, в суді доведено, що виконавчий комітет Кременчуцької міськради Полтавської області незаконно ухвалив рішення про виключення трикімнатної квартири загальною площею понад 130 кв. м., яка знаходиться  в м. Кременчук,  із сфери управління відомчого житлового фонду Служби безпеки України. В подальшому вказане службове житло було незаконно приватизовано колишнім співробітником СБУ та відчуджено за договором купівлі-продажу, який укладено з порушенням вимог чинного законодавства.

Суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

За рішенням суду незаконну державну реєстрацію права власності скасовано, поновлено право  СБУ на розпорядження вказаною нерухомістю для забезпечення соціальних потреб військовослужбовців Служби Безпеки України.

Після набрання законної сили згаданим судовим рішенням Полтавською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.