Connect with us

В Україні

Безпекова угода з Люксембургом на 10 років

Опубліковано

Україна та Велике Герцогство Люксембург підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.

Зафіксовано зобов’язання Люксембургу надавати підтримку протягом десятирічного терміну дії Угоди, а цього року Люксембург виділив 80 млн євро на оборонну допомогу.

Йдеться про розширену співпрацю у сфері оборонної промисловості. Люксембург допомагатиме в залученні джерел фінансування та підтримуватиме зусилля України щодо інтеграції оборонної промисловості до стандартів оборони й безпеки НАТО та ЄС.

Читайте також: Нарешті! Ратифікація Римського статуту

Люксембург підтримуватиме Україну й щодо навчання у кіберсфері, зокрема надасть у розпорядження можливості своїх провідних навчальних закладів.

Окремі блоки Угоди присвячені гуманітарній допомозі, підтримці внутрішньо переміщених осіб, майбутнього членства України в ЄС і НАТО, Української формули миру, довгостроковій допомозі у впровадженні реформ, відновленню, поглибленню економічного співробітництва, притягненню рф до відповідальності, реалізації компенсаційного механізму та посиленню санкцій проти держави-агресора.

Нагадаємо, ратифіковано Угоду про технічну та фінансову допомогу Люксембургу

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.