Connect with us

Lexinform™ - платформа важливої правової інформації.

Для правників усіх спеціалізацій - свіжі новини про найважливіші нормативні акти і законопроекти з погляду їх значущості, показові та прецедентні рішення судів, коментарі до цих рішень, юридичний аналіз правових позицій, зокрема – рішень Верховного Суду.

Правові новини охоплюють події в Україні, а також світові юридичні новини, які справляють вплив на нашу правову дійсність, в тому числі – на розвиток вітчизняного законодавства та правової системи в цілому.

Репортажі та фахові звіти про найцікавіші заходи в царині права дадуть можливість не лишити поза увагою жодної значної події, а календар прийдешніх науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів, експертних нарад та інших зібрань, присвячених нагальним юридичним проблемам, - допоможе не пропустити майбутніх заходів.

Тут постійно накопичуються варіанти розв’язання складних правових питань, неординарні юридичні висновки, аналітичні матеріали з практики правозастосування, досудового розв’язання спорів, зокрема арбітражу і медіації.

Автори - досвідчені адвокати, знані фахівці з різних галузей права пропонують власне тлумачення норм права та випробувані практичні прийоми, переможні правові аргументи для судового спору.

В Україні

Чи підтримують українці провокацію чиновників хабарем?

Опубліковано

on

Центр Разумкова спільно з фондом «Демократичні ініціативи» провели опитування, під час якого українців запитували, чи підтримують вони провокацію у виді пропозиції чиновникам хабара від спеціальних агентів?

Більшість респондентів, а саме 53%, відповіли, що підтримають провокацію у виді пропозиції чиновникам хабара від спеціальних агентів як метод боротьби з корупцією. Проти такої провокації висловилися 27%, а 20% респондентів не змогли визначитися з відповіддю. Опитування було проведено фондом «Демократичні ініціативи» спільно з Центром Разумкова.

Додамо, що таке ж опитування проводили в грудні 2017-го й думка українців практично не змінилася.

Опитування проводилося з 19 по 25 травня серед 2 019 респондентів в усіх регіонах України за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Фінансувалося проведення опитування агентством США з міжнародного розвитку.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі
Клікніть для коментування

Залишати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

В Україні

Україна та Іспанія підпишуть нову угоду про соцзабезпечення

Опубліковано

on

Влада України й Іспанії завершують підготовку нової двосторонньої угоди про соціальне забезпечення, що дозволить вирішити ряд проблемних питань щодо захисту українців в Іспанії.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, перебуваючи з візитом в цій країні. «Ми завершуємо роботу над двосторонньою угодою про соціальне забезпечення на заміну попередньої 1996 року. Це дозволить зняти проблемні питання в соціальній сфері захисту українців в Іспанії», — написав П. Порошенко в Twitter.

Нагадаємо, Петро Порошенко відвідав Іспанію в минулі вихідні. Візит розпочався із зустрічі з головою уряду Галісії, на якій обговорювалася активізація міжрегіонального співробітництва між Україною та Іспанією.

Відзначимо, що це перший офіційний візит Президента України до Іспанії за останні 22 роки.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В Україні

Луценко вже не хоче бути Генпрокурором

Опубліковано

on

Генеральний прокурор України Юрій Луценко стверджує, що піде з посади Генпрокурора після президентських виборів.

Про це він заявив 1 червня в ефірі «Радіо НВ». Луценко пояснив своє небажання займати цю посаду тим, що «на кожній роботі є термін корисності керівника». На думку Генпрокурора, він уже «більшість своїх позитивних можливостей віддав системі».

Своїм завданням він вважає утримати цей режим до завершення виборчої кампанії. Після цього Луценко переконаний, що піде з посади. Також він зізнався, що вже просто по-людськи втомився від стресової роботи. Також Юрій Луценко заявив, що не має наміру йти в прем’єри або балотуватися на пост Президента.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В Україні

Рівненщина завершила оновлення сервісних центрів МВС

Опубліковано

on

Відтепер по всій Україні функціонує 62 нових сервісних центрів МВС.

Днями презентації відбулися в трьох містах: м. Сарни (Рівненська область), м. Вознесенськ (Миколаївська область), м. Новоселиця (Чернівецька область). В кожному з нових сервісних центрів МВС будуть надавати близько 100 послуг на день.

Відкриття у Сарнах завершило процес оновлення сервісних центрів МВС в Рівненській області, який тривав з 2016 року. На сьогоднішній день у регіоні функціонує 4 центри (в містах Рівне, Дубно, Сарни та смт Володимирець), які за 2017 рік провели 14 642 реєстраційних операції.

Важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн, наприклад, замовити довідку про несудимість в пару кліків — за посиланням. Також сервісні центри МВС нещодавно презентували зручну онлайн-інструкцію для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. В ній зібрані посилання на всі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чекліст, схеми маршрутів тощо.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

В тренді