Connect with us

В Україні

Дублювання функцій державних органів створює перешкоди для надрокористувачів

Опубліковано

Як повідомляють експерти Комітету з енергетики Європейської Бізнес Асоціації, чинне законодавство у сфері надрокористування передбачає дублювання функцій органів державної влади при видачі спеціальних дозволів, що може створювати додаткові перешкоди у залученні потенційних інвесторів та надрокористувачів.

Такою дублюючою функцію є вимога щодо погодження Міністерством енергетики та захисту довкілля видачі спеціальних дозволів. На даний момент протягом не більш ніж 15 робочих днів Мінекоенерго має надати свої пропозиції щодо видачі дозволів чи продовження строку їх дії, а також зауваження щодо умов користування надрами, дотримання вимог природоохоронного законодавства та інше.

На думку компаній-членів Асоціації, таке погодження має формальний характер, оскільки ці функції вже реалізуються Держгеонадра, а враховуючи майбутній розподіл Міністерства на два відомства ще й може призвести до затягування термінів видачі дозволів протягом трансформаційного періоду.

Отже, експерти Асоціації пропонують внести зміни до порядку видачі дозволів та виключити вимогу погодження Держгеонадра питань надання та продовження строку дії спеціальних дозволів з Мінекоенерго.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.