Connect with us

В Україні

Дитсадки в Києві працюватимуть як звичайно

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
В Києві дитсадки працюватимуть під час посиленого карантину, але з обмеженим доступом батьків. Санітарні заходи посилено, працівники проходять температурний скринінг. Наразі закрито один дитсадок та 171 групу, а наповненість закладів складає 40,5%. За можливості, рекомендується залишати дітей вдома.

«Столичні садочки працюватимуть у звичайному режимі на час суворих карантинних обмежень. Задля додаткової безпеки доступ батьків до приміщень буде обмежено – вихователі забиратимуть дітей перед входами до закладів. Звісно, за можливості, краще залишати дошкільнят вдома», – повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, в усіх закладах освіти посилено санітарно-дезінфекційний режим, а працівники щоденно проходять температурний скринінг перед початком роботи.

На сьогодні в столиці зачинено лише один дитячий садочок у Святошинському районі та 171 група у 142 закладах дошкільної освіти. Наповненість дитячих садочків складає 40,5% від складу вихованців за списком.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.