Connect with us

В Україні

Електронний військово-обліковий документ тепер і в ЦНАПі

Опубліковано

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що військовозобов’язані, призовники та резервісти можуть отримати в ЦНАПах електронний військово-обліковий документ, коли уточнюють персональні дані.

«Він має таку саму юридичну силу, як і у паперовій формі, за наявності QR-коду. Сервіс безоплатний, процедура триває до 15 хвилин. Документ має термін дії 1 рік з моменту формування. Його можна роздрукувати самостійно за допомогою застосунку Резерв+ або звернутися до адміністратора ЦНАПу чи ТЦК», – пояснили у Міністерстві.

Читайте також: «Армія+» – ресурс для цивільних і військових від Міноборони

Документ сформується, якщо в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів наявна вся необхідна інформація про особу.

Перевіряється документ завдяки QR-коду. Якщо дані не відповідають тим, що містяться в реєстрі, військово-обліковий документ вважається недійсним.

Нагадаємо, електронний військово-обліковий документ вже у Резерв+

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.