Connect with us

В Україні

Інститут помічника ветерана запрацює ще у 6 регіонах

Кабінет Міністрів розширив проект інституту помічника ветерана ще на шість регіонів – до чотирьох пілотних областей – Вінницької, Дніпропетровської, Львівської та Миколаївської – долучаються: Закарпатська, Київська, Сумська, Полтавська, Харківська та місто Київ.

Окрім того, збільшено з 400 до 550 кількість посад помічників ветеранів. Після проходження навчання вони будуть працевлаштовані до Сервісних офісів у справах ветеранів у територіальних громадах, долучених до експериментального проекту.

Читайте також: Грошове забезпечення полонених виплачуватимуть їхнім сім’ям

«Помічники ветеранів стануть тими, хто фактично першими надаватимуть ветеранам війни, членам їх сімей та демобілізованим воїнам сервісну підтримку з переходу до цивільного життя за принципом «рівний з рівним». Це, зокрема консультативний, інформаційний, процедурний супровід в межах переходу від військової служби до цивільного життя», – зазначили у Міністерстві у справах ветеранів України.

Після завершення «пілоту» проект буде масштабований по всій Україні, загалом до кінця 2024 р. заплановано залучення 15 тисяч помічників ветеранів.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.