Connect with us

В Україні

Кількість заяв від бізнесу про корупцію зростає

Опубліковано

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник розповів, що в 2017 році збільшилася кількість заяв про можливі корупційні правопорушення від представників бізнесу.

Про це повідомила прес-служба НАБУ. «Впродовж минулого року ми помітили зростання кількості заяв до бюро про можливі корупційні правопорушення від представників бізнес-середовища, що намагаються відстояти свої законні права. Це викликане тим, що НАБУ показало себе як дійсно незалежний антикорупційний орган, для якого немає недоторканних. Однак є причина, через яку похвалитися цілковитою довірою бізнесу не можемо — це проблема розгляду справ у судах», — зазначив А. Ситник.

За його словами, після звернення до НАБУ, відкриття кримінального провадження, низки слідчих дій і скерування справи до суду представник бізнесу як заявник часто залишається розчарованим. «Хоча правоохоронні органи й зробили все від них залежне, суд не має можливості зосередитися на розгляді справи. Тому особа, яка обґрунтовано підозрюється детективами, залишається на волі і, більше того, має всі важелі, аби продовжувати тиснути на бізнес», — зазначив директор НАБУ.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.