Концесіонер має забезпечити збільшення зарплат медпрацівників - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

В Україні

Концесіонер має забезпечити збільшення зарплат медпрацівників

Дата публікації:

Для того, щоб Закон «Про концесію» повноцінно запрацював в медичній сфері, МОЗ пропонує внести до нього низку змін, а саме:

  • концесіонер має зберігати належний об’єм медичної допомоги в розрізі всіх передбачених пакетів та забезпечити розвиток закладу і його відповідність вимогам для багатопрофільних лікарень;
  • концесіонер повинен працевлаштувати всіх медичних працівників закладу, забезпечити збільшення заробітних плат, запобігти звільненням фахівців;
  • рішення щодо передачі закладу в концесію повинно прийматися, виходячи з об’єктивних потреб та за єдиними уніфікованими критеріями;
  • для забезпечення безперервності медичної допомоги концесіонер може використовувати наявні у закладів ліцензії та виконувати повний перелік функцій, передбачених у ліцензії на медичну практику;
  • пріоритетними закладами для концесії повинні бути багатопрофільні лікарні інтенсивного лікування, які фактично виступають опорними закладами та надають широкий спектр медичної допомоги;
  • пропонується спростити та уніфікувати процедуру надання закладу в концесію, що призведе до зменшення корупційних ризиків та скоротить термін ухвалення рішень до 6 міс (зараз може тривати до 3,5 років);
  • орієнтовним терміном концесії пропонується встановити 30 років;
  • запровадити типовий договір та затвердити його на рівні постанови Кабінету Міністрів.

Читайте також: Пасажирам потрібні комфорт і якість послуг. Цей результат може надати концесія

«Пропонуючи зміни до базового закону “Про концесії” ми прагнемо забезпечити можливість зобов’язати концесіонера виконувати певні соціальні зобов’язання, щоб пацієнти могли отримувати високоякісну безкоштовну медичну допомогу в рамках програми медичних гарантій», – прокоментував Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Читайте також: Україна гарантуватиме інвесторам виконання своїх зобов’язань з державно-приватного партнерства

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

В Україні

Міжнародні COVID-сертифікати доступні на порталі «Дія»

Опубліковано

on

От

Тепер на порталі «Дія» можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію, який діятиме 365 днів. Для цього потрібен буде лише електронний підпис.

Читайте також: Щеплення від COVID-19 будуть обов’язковими, але не для всіх

«Уже майже мільйон українців згенерували свої міжнародні COVID-сертифікати в застосунку Дія. Тепер згенерувати сертифікат можна і на порталі Дія. Так українці, що не мають ID-картки або закордонного біометричного паспорта, або Дія.Підпису, зможуть отримати сертифікат та подорожувати з ним. Адже українські COVID-сертифікати в Дії офіційно визнані в ЄС», – прокоментував Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Як згенерувати міжнародний COVID-сертифікат із порталу «Дія», дивіться у відео.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Нагадаємо, ЄС та Україна взаємно визнали цифрові сертифікати COVID-19.

Читати далі

В Україні

SELFIE поширять на всю середню та професійну освіту

Опубліковано

on

От

Міністерство освіти і науки інформує, що онлайн-інструмент SELFIE масштабують на всю систему загальної середньої та професійної освіти.

«Нині кожен заклад освіти повинен вміти визначати, реагувати та керувати цифровими викликами. Для розв’язання цього завдання чудово підходить онлайн-інструмент SELFIE. Його використання дозволяє чітко визначити, який напрям цифровізації потрібно пріоритизувати та розвивати в закладі освіти: покращити цифрову компетентність вчителів або ж закупити більше комп’ютерів», – прокоментувала заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Читайте також: Дистанційне навчання у школах не запроваджується

Оцінювання цифрової готовності закладів освіти інструментом SELFIE відбувається за 8 основними сферами, зокрема: інфраструктура закладу, цифрові навички учнів та педагогів, ефективність використання різних форм і методів навчання.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Нагадаємо, новий порядок організації інклюзивного навчання в школах з 2022 р.

Читати далі

В Україні

Нові схеми структури власності

Опубліковано

on

От

Міністерство фінансів оприлюднило оновлені зразки складання схематичного зображення структури власності та коментарі щодо їх заповнення.

LEX.НОТАРІУС

Робочий простір для нотаріусів та реєстраторів з усіма документами.
Оновлення щоденно.

ДОКЛАДНІШЕ

Читайте також: Форма і зміст структури власності, яка має обов’язково надаватися державному реєстратору

Нотаріальна палата України роз’яснює, що, зокрема, зазнали змін Приклади 10 «Непрямий вирішальний вплив (велика кількість фізичних осіб)» та 11 «Публічна компанія».

Зміни відбулись у схематичному зображенні юридичних осіб частками в статутному капіталі та/або акціями яких володіє велика кількість фізичних осіб з незначним відсотком участі у статутному капіталі такої юридичної особи.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Оновлені зразки передбачають зазначення на схематичному зображенні повного переліку учасників та/або акціонерів, а саме: ПІБ, дата народження, РНОКПП), розмір участі (відсоток корпоративних прав), в той час як попередні зразки містили лише відомості про загальну кількість таких фізичних осіб.

Також додано зразки: Приклад 16 «Державне підприємство» та Приклад 17 «Держава володіє 50% капіталу компанії».

Нагадаємо, Нотаріальна палата роз’яснила як подавати структуру власності та оновлювати відомості про бенефіціарів

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link