Connect with us

В Україні

Корупція та мовне питання

Опубліковано

Українці назвали причини можливого розколу в суспільстві.

Київський міжнародний інститут соціології запитав українців, чому, на їхню думку, в суспільстві є певна роз’єднаність. Найчастіше опитані пов’язували це з проявами корупції та мовним питанням. Разом із тим вказувалося також і те, що роз’єднаність у суспільстві – наслідок наявності «ждунів» росії та колаборантів.

Читайте також: Лікарям та аптекарям заборонили приховувати дешевші ліки…

Загалом же 44% українців вважають, що в суспільстві зараз панує єдність, 10% з яких заявили про повну єдність, 34% — скоріше схиляються до того, що ця єдність існує. Ще 15% опитаних, навпаки, заявили, що в українському суспільстві варто говорити про роз’єднаність: «дуже багато людей наживаються на війні» й «усюди процвітає корупція». Роз’єднаність у суспільстві українці пов’язують і з мовним питанням (14%). Ті, хто надав більш розгорнуті відповіді, заявили, що бачать «дискримінацію російськомовних українців» і наполягали на «лагідній українізації». Щодо можливих причин цього, то 13% опитаних зазначили, що причина в браку компетентності у владі, недовірі до дій посадовців та до офіційної інформації від влади.

Читайте також: Білоруська – мова нацменшин та народів України, якій загрожує зникнення

Уточнимо, що дане опитування проводилося упродовж 16–22 травня з власної ініціативи КМІС. Телефоном було опитано 1 067 українців старших за 18 років, які проживають на підконтрольних українській владі територіях.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.