Connect with us

В Україні

Мельника офіційно призначили директором БЕБ

На минулому тижні Кабінет Міністрів своїм розпорядженням офіційно призначив ексголову Державної фіскальної служби України Вадима Мельника директором Бюро економічної безпеки.

Читайте також: Хто має очолити БЕБ і чому це важливо?

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів від 20 серпня 2021 р. № 977 р. «Призначити Мельника Вадима Івановича директором Бюро економічної безпеки України строком на п’ять років», – зазначається в документі. Іншим розпорядженням (№ 976-р) В. Мельника звільнено з посади голови ДФС.

Зазначимо, що колишній фіскал очолював це відомство з грудня 2020 року. Мельнику 49 років, перебував на службі в Податковій міліції 14 років, звідти згодом перевівся на посаду керівника головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС.

Читайте також: За посаду глави БЕБ змагатимуться 12 претендентів

Нагадаємо також, що Бюро економічної безпеки — єдиний орган державної влади, відповідальний за боротьбу з економічними злочинами. Він отримає відповідні повноваження Служби безпеки та Податкової міліції, які будуть переосмислені з тим, щоб це був не стільки силовий, скільки аналітичний орган.

Додамо й те, що БЕБ запрацює 25 вересня, а наступного дня після цього ДФС припинить своє існування, а Вадима Мельника обрано головою Бюро економічної безпеки з числа трьох фіналістів, яких відібрала конкурсна комісія.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.