Connect with us

В Україні

Міністр фінансів подав до суду на ДФС

Опубліковано

Міністр фінансів Олександр Данилюк подав до Окружного адмінсуду Києва позов до Головного управління Державної фіскальної служби в Києві та самої ДФС. Про це повідомляється на сайті суду.

Данилюк просить суд визнати протиправними та скасувати накази ГУ ДФС у Києві про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки, а також про перенесення терміну проведення розпочатої перевірки. Крім цього, позивач просить суд визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Києві щодо проведення документальної позапланової невиїзної перевірки позивача на підставі відповідного наказу. Також О. Данилюк просить визнати протиправними та скасувати низку податкових повідомлень-рішень та скасувати рішення ДФС про результати розгляду скарги. Судове засідання відбудеться 5 квітня.

Нагадаємо, в липні 2017 року Генеральна прокуратура України за зверненням народного депутата зареєструвала кримінальне провадження про можливе ухилення від сплати податків Олександром Данилюком. Незабаром справу закрили за відсутністю складу злочину. На початку листопада 2017 р. Фіскальна служба відновила податкову перевірку міністра.

За даними слідства, О. Данилюк, очолюючи в 2010-2014 роках координаційний центр із впровадження економічних реформ при адміністрації В. Януковича, придбав житловий будинок площею 290 квадратних метрів вартістю 2 млн гривень, а також автомобіль БМВ Х5. Окрім того, в 2014 році він зробив внесок у розмірі 519,6 тисячі гривень на рахунок в Укрсоцбанку. Разом із тим згідно з податковою інформацією про доходи за 2010—2014 роки О. Данилюк отримав дохід на суму 556,1 тисячі гривень.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.