Connect with us

В Україні

Нова система реабілітації ветеранів Нацгвардії

Дата публікації:

Міністерство у справах ветеранів та Головне управління Національної гвардії підписали Меморандум про співпрацю у сфері психологічної реабілітації та психосоціальної реадаптації ветеранів НГУ.

Документ передбачає взаємодію щодо розширення доступу ветеранів-військовослужбовців до інформації про права та обов’язки у сфері реалізації права на фізичну, психологічну реабілітацію та соціальну реадаптацію, забезпечення організації спільних заходів за програмою «декомпресія» та використання реабілітаційних центрів, санаторіїв і будинків відпочинку, які відповідають вимогам для суб’єктів із психологічної реабілітації.

Результати обміну інформацією та досвідом вже найближчим часом ляжуть в основу нової ефективної системи реабілітації ветеранів.

«Процес комфортного повернення до соціуму військовослужбовця, який звільняється, необхідно починати у так званий транзитний період, коли людина переходить у статус військового ветерана. Це один з тих напрямків роботи, який ми хотіли б започаткувати з Головним Управлінням НГУ у режимі пілотного проекту. Мова йде про певну кількість військовослужбовців Національної гвардії, які висловили бажання звільнитися. Ми будемо з ними працювати у транзитний період і готувати до нового життя. Це передбачає з’ясування стану взаємовідносин у родині, соціальних потреб, наявності майбутньої роботи та безлічі інших питань. Адже зараз досить часто ми змушені реагувати на наслідки, яким можна було б запобігти, завчасно розуміючи ситуацію. У подальшому досвід реалізації такого проекту буде запропонований, як загальнодержавний», – повідомив заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний.

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

В Україні

Вступні іспити та творчі конкурси у 2021 р. Відеороз’яснення МОН

Опубліковано

on

Міністерство освіти і науки України продовжує публікувати серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків, а саме:

  • сьома серія – про спеціальні умови вступу;
  • восьма серія – про вступні іспити та творчі конкурси під час вступної кампанії.

Відеоролики доступні на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2021» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

Читати далі

В Україні

Як має проходити спеціальну перевірку державний реєстратор?

Опубліковано

on

Міністерство юстиції України повідомляє, що у розділі «Контроль за діяльністю у сфері державної реєстрації» створено нову рубрику «Алгоритм проходження спеціальної перевірки державного реєстратора».

Також оновлено інформацію у рубриці «Спеціальна перевірка діяльності державного реєстратора в реєстрах».

Читати далі

В Україні

Акцизний податок та ПДВ підуть на боротьбу з пандемією

Опубліковано

on

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону про внесення змін до Державного бюджету України на 2021 рік, яким визначено додаткові джерела на реалізацію заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню COVID-19.

Проектом пропонується збільшити:

1) доходи спецфонду Держбюджету на 1,433 млрд грн за рахунок надходжень:

– акцизного податку – 1,140 млрд грн;

Підписуйтесь на LexInform в Telegram. Найважливіші юридичні новини

– ПДВ – 230,0 млн грн;

– від добровільно сплачених фізособами коштів – 63,75 млн грн;

2) видатки спецфонду Держбюджету на 1,433 млрд грн та спрямувати їх на бюджетну програму «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram