Connect with us

В Україні

Нова версія системи відеоконференцзв’язку для проведення судових засідань

Дата публікації:

Для покращення роботи системи відеоконференцзв’язку при проведенні судових засідань в дистанційному режимі державним підприємством «Центр судових сервісів» випущено нову версію її програмного забезпечення, яка дозволяє, зокрема:

– одночасне виведення на трибуну до 30 учасників відеоконференції;

– проведення нарад з одночасним підключенням до 80 учасників;

– запис судового засідання та його збереження на сервері;

– можливість здійснення ведення, перегляду, друку та скачування протоколу (журналу) судового засідання, а також його збереження на сервері;

– можливість здійснення перегляду судом, як організатором відеоконференцій всіх проведених конференцій;

– можливість запрошення до конференції групи осіб;

– можливість формування графіку проведення засідань;

– можливість здійснення он-лайн дзвінка до служби підтримки користувачів, а також надсилання повідомлень на спеціально створені веб-чати в Telegram, Viber та Facebook Messenger.

Крім того, з метою забезпечення ергономічності адміністратором системи відеоконференцзв’язку також було оптимізовано її інтерфейс.

Загалом з початку запровадження системи відеоконференцзв’язку  зареєстровано більше 20 тис. користувачів та проведено більше 60 тис. судових засідань у режимі відеоконференції.

В Україні

Першочергового вакцинувати нотаріусів закликає НПУ

Опубліковано

on

Нотаріальна палата України звернулася до Прем’єр-міністра України та Міністра охорони здоров’я із проханням включити нотаріусів до пріоритетних груп ризику, які підлягають першочерговій вакцинації від коронавірусу COVID-19.

НПУ звернула увагу, що на сьогодні нотаріат функціонує як об’єкт критичної інфраструктури, тому нотаріусів потрібно віднести до професійної групи ризику, адже вони в період дії карантину щодня контактують із хворими та потенційно хворими на COVID-19, забезпечуючи вчинення нотаріальних дій, які є життєво необхідними як для кожної людини окремо, так і в цілому для держави.

«Нотаріуси відносяться до професійних груп ризику поряд із вчителями, медиками, працівниками критично важливих структур державної безпеки, поліції, військовими, силовиками тощо. В умовах пандемії та карантинних обмежень нотаріат виступає одним із основних гарантів стабільної системи захисту прав та законних інтересів громадян і бізнесу», – резюмували в НПУ.

Читати далі

В Україні

Україна стала повноправним членом Міжнародної організації законодавчої метрології

Опубліковано

on

Мінекономіки отримало офіційне повідомлення від Міністерства закордонних справ Французької Республіки про набуття Україною з 3 квітня 2021 р. статусу повноправного члена Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML).

Набуття повноправного членства дозволить Україні:

– голосувати у всіх засіданнях організації та брати участь у роботі технічних комітетів, розробці нових документів, а також вносити пропозиції до Стратегії організації;

– брати участь у системі сертифікації OIML.

Сертифікати визнаються усіма державами-членами організації, зокрема державами-членами ЄС, країнами Північної та Південної Америки, Африки та Азії.

«Повноправне членство дозволить національним виробникам засобів вимірювальної техніки поставляти свою продукцію на ринки держав-членів організації без проведення додаткових процедур їх оцінювання. Крім того, набуття Україною членства в OIML є важливим для виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також суттєвим кроком на шляху до укладання «промислового безвізу», – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Читати далі

В Україні

Бізнес може оцінити роботу закордонних дипломатичних установ України

Опубліковано

on

Міністерство закордонних справ України запровадило систему оцінки бізнесом якості роботи закордонних дипломатичних установ України на економічному напрямку.

«Відтепер українські підприємства можуть заповнити анкету для надання детального відгуку про роботу посольства чи консульства України в економічній сфері», – прокоментував заступник міністра закордонних справ України та керівник напряму цифрової трансформації МЗС Дмитро Сенік.

Представники бізнесу мають можливість оцінити якість та оперативність опрацювання своїх запитів за 10-бальною шкалою. Також експортери можуть поділитися враженнями від співпраці з дипломатичною установою та надіслати пропозиції щодо покращення роботи з просування економічних інтересів України.

Форма для оцінювання доступна за посиланням.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram