Від co-opetition до формування мереж: навіщо українському бізнесу об'єднуватися? - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Новини компаній

Від co-opetition до формування мереж: навіщо українському бізнесу об’єднуватися?

Дата публікації:

29 березня – 01 квітня 2018 р. відбудеться щорічна (шоста) зустріч власників та керівників OPEN BUSINESS SPACE`2018 “Від co-opetition до формування мереж: навіщо українському бізнесу об’єднуватися?”, запрошуємо приєднуватися!

Традиційно, зустріч відбуватиметься у форматі Open Space (Відкритий Простір), тож, як завжди, у кожного з нас буде можливість задати власне «гаряче» питання, а формат дозволить генерувати і «тестувати» ідеї без зайвих обмежень. На сьогодні маємо вже підтвердження від 23 учасників, тож плануємо завершити реєстрацію до 20 лютого, щоб мати час підготувати все належним чином.

Нагадуємо, що детально про формат, історію проекту, минулі події, умови участі, програму тощо є на сторінці проекту за www.openbusinessspace.com.ua.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Проект актуальний для власників бізнесу та вищого керівництва, яким:

1) цікавий сам формат Open Space і бізнес-середовище, яке він довкола себе створює;

2) важливо вирішити реальну потребу/проблему/питання, обговорити з іншими “болючу” для себе тему, «протестувати» варіанти рішень, ідею чи продукт або

3) по-іншому подивитися на життя у світі, що постійно змінюється, долучитися до генерування нових ідей та створення спільних проектів.

Слідкуйте за оновленнями на сторінці події у Facebook

Новини компаній

В Україні запускається новий майданчик для збору коштів MolaMola

Опубліковано

on

От

Основною перевагою molamola.io є моментальність грошових переказів — авторам проєктів не потрібно чекати, поки збереться вся сума та перейматися, чи збереться вона взагалі:

·  Зібрані гроші моментально переказуються на карту та можуть бути використані за призначенням

·  Запуск кампанії займає близько 15 хвилин

·  Немає обмежень по часу збору — термін самої заявки визначає лише автор проєкту

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

·  Можна переказати будь-яку суму

·  MolaMola є безкоштовним майданчиком. Додатково оплачується лише комісія банку (1% від суми переводу + 5 грн від автора кампанії та 1 грн від спонсора кампанії). У майбутньому можливі зміни для монетизації, але зараз важливішою є доступність.

MolaMola вже працює у Білорусі. За цей час там створили 2200 проєктів та зібрали понад 500 000 євро.

Як це працює?

1.    Ви створюєте кампанію: розповідаєте про ціль збору коштів та виставляєте необхідну суму

2.    Підв’язуєте карту

3.    Проходите модерацію і вже за 15 хвилин можете розповідати друзям про свою кампанію!

На що збирали білоруси:

— Висадка дерев у парках та вулицях. Зібрати необхідну суму набагато швидше та легше, ніж ходити по сусідам. Особливо, якщо кинути посилання на проєкт в чат ОСББ.

— Допомога Асі та її звірям. Ася — художниця, що допомагає безпритульним звірям. А ще Ася у інвалідному візку, хоча сама говорить, що це не важливо. Крім збору грошей, дівчина продає картини. MolaMola допомагає їй розповісти про це.

— На весілля у Копенгагені для ЛГБТ-активістів Дениса та Антона. Пара вже 7 років разом, веде блог, у якому розказує про те, що таке насправді гей-сім’я та розвінчують міфи, пов’язані з ком’юніті. Зараз вони вирішили оформити стосунки там, де це можливо.

— На пральну машину для Дому престарілих. Кампанія навіть не встигла зібрати кошти — заявку побачила сім’я, яка віддала свою, вже не потрібну.

— Регулярно збирають на штрафи учасникам акцій за незалежність Білорусі. Раз на певний період білоруським активістам надсилають штрафи, які допомагають погасити спеціальні організації. Вони мають постійні реквізити для допомоги, а MolaMola використовують ще і як сторінку-візитку за допомогою якої зручно розповісти про ініціативу.

— На новий герб Білорусі від Артемія Лєбєдєва. Варто зазначити, що проєкт не отримав достатньої фінансової підтримки. Збирати гроші можна на будь-що, що не суперечить чинному законодавству. Але ком’юніті самостійно вирішує чи варто це підтримки.

MolaMola створили міський активіст Антон Мотолько та підприємець Едуард Бабарико. Ідея створення зручного інструменту для збору грошей прийшла до Антона. У своїй діяльності активіст часто зіштовхувався з ситуацією, коли збір певної суми перетворювався на квест — людям необхідно було не лише пояснити куди вводити номер картки, а й не відбити у цей час бажання допомогти. А через випадки з шахрайством користувачі іноді боялися давати особисті дані картки у відкритий доступ.

Ідею створення простого та зрозумілого сервісу підтримав Едуард — засновник найбільшої білоруської краунфандингової платформи “Улей”.

Засновники говорять: “Ідея була проста: сторінка кампанії, де написано на що і навіщо збираються гроші, де потрібно ввести суму, яку хочеш переслати, свій імейл, дані картки — і все, гроші пішли до автора кампанії. А щоб був помітний прогрес — наочно видно скільки зібрано на цей момент і скільки ще необхідно зібрати.”

Читати далі

Новини компаній

Сто шаблонів договорів: типових і нетипових

Опубліковано

on

У добірці зразків юридичних документів інформаційно-аналітичного ресурсу Lex з’явилася перша сотня шаблонів договорів, половину з яких склали найбільш запитувані типові договори про постачання комунальних послуг, енергії, тепла, води, газу до індивідуальних і колективних споживачів у багатоквартирних будинках і приватному секторі, включно з договорами про реструктуризацію заборгованості з їх оплати.

Значний блок складають популярні договори оренди торговельних місць, водних об’єктів, цілісних майнових комплексів, захисних споруд цивільного захисту, іншого нерухомого майна.

Серед шаблонів, які не мають затвердженої типової форми та стосуються в основному цивільних правовідносин, – договори про поділ чи виділ майна, довічне утримання чи утримання одного з подружжя, договори позик і позичок, іпотечні та спадкові й багато інших.

Всі зразки договорів «прив’язані» гіперлінками до норм права, якими визначається їхній зміст, що значно полегшує пошук потрібного шаблона. Приміром, у разі відкриття в системі Lex статті 100 Земельного кодексу, яка регламентує порядок встановлення земельного сервітуту, її частина 2 містить посилання на шаблон договору про встановлення такого сервітуту. Так само, відкривши статтю 722 Цивільного кодексу, побачимо посилання на шаблони договорів дарування з умовами і без.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Наступну сотню зразків договорів редакція Lex готує на кінець березня 2020 р.

Читати далі

Новини компаній

День народження та оновлення АПУ

Опубліковано

on

От

29 листопада Асоціація правників України святкує свій 17-й День народження, презентуючи нове оформлення бренду.

Минув черговий етап історії АПУ – позаду вражаючий шлях, який ця правнича спільнота подолала разом зі своїми членами. Ключова перемога – єдність. Вона формувалась та міцніла упродовж всього часу. Це – тисячі представників юридичної професії. Вони різні, однак мають спільні мету, прагнення та принципи. Тільки тепер об’єднання міцно стоїть на ногах і рухається далі: разом із темпами навколишнього світу. Спільноту створено задля об’єднання колег юристів, які мають на меті стверджувати верховенство права. А це – наступний крок.

Асоціація має декілька векторів діяльності, які активно впроваджуються та розвиваються. Це – лідерство, експертність, законодавчі можливості, комунікація, ріст та розвиток як у межах спільноти, так і поза нею.

Тільки цього року було проведено 13 масштабних заходів, 156 комітетських засідань та 140 засідань відділень, направлено 38 комітетських звернення та висвітлено 9 публічних позицій.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

“Як активний член та діючий Президент Асоціації можу зауважити, що за всі свої 17 років існування АПУ стала чи не найвизначнішою правничою спільнотою, яка об’єднує.  У далекому 2002 році Асоціація була створена задля об’єднання, поділених відстанню колег-юристів, які вирішила боротися за верховенство права в країні разом. Цю місію АПУ зуміла пронести крізь роки. Ми живемо нею сьогодні, житимемо і в майбутньому. Своїми діями ми несемо постійний потік змін, у якому немає місця зупинкам. Саме тому думка зробити ребрендинг є логічною та зрозумілою. У 17 років молоді люди вступають до університету, влаштовуються на роботу, приймають якісь важливі рішення, які визначають їхнє подальше майбутнє. Те ж саме можна сказати про Асоціацію правників України. Ми стали дорослішими, мудрішими та більш привабливими. Далі буде цікавіше”, – зазначає Президент Асоціації правників України Денис Бугай.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link